piątek, październik 19, 2018

    Najnowsze wydanie


    PI 3/2018

okładka PI3

 

Od redakcji 8/2017

Historia kołem się toczy....

W 1991 roku mój Tata, Władysław Polesiński wraz z niemieckimi i austriackimi partnerami, założył Wydawnictwo Instalator Polski i w październiku tego roku wydał pierwszy numer miesięcznika POLSKI INSTALATOR. Jeszcze jako studentka przychodziłam na praktyki do Wydawnictwa i byłam świadkiem jak rozwijał się tytuł, jak powstawały targi Instal Expo, jak powstawała Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.
W 1995 roku powstało Wydawnictwo Euro-Media, które również współzałożył Tata, a którym mam zaszczyt kierować od 2000 roku. Obie, kierowane przez nas Firmy zawsze ze sobą współpracowały, a w latach 2004--2013 zacieśniły tę współpracę, tworząc Grupę Wydawniczą. Od 2013 roku Euro-Media funkcjonują samodzielnie, również w 2013 r. Wydawcą Polskiego Instalatora została firma Expert Media, która jesienią bieżącego roku zakończyła działalność, zwracając się do nas z propozycją odkupienia Polskiego Instalatora. I tak historia tytułu zatoczyła koło i w październiku bieżącego roku tytuł wrócił do nazwiska: Polesiński. Taty już niestety nie ma z nami od roku, ale jego dzieło będzie kontynuowane...
Przy tej okazji chciałabym podziękować dotychczasowym redaktorom naczelnym, 
którzy przez 26 lat tworzyli piękną historię Polskiego Instalatora: P. Marianowi Rubikowi, P. Krzysztofowi Łoskotowi, P. Małgorzacie Tomasik, P. Annie Rolewicz, P. Beacie Stępień i P. Joannie Jankowskiej, a nowej redaktor naczelnej P. Annie Madej, z którą pracuję już prawie 8 lat, życzę sukcesu w prowadzeniu tak zacnego tytułu oraz życzliwego przyjęcia ze strony całej branży.

Katarzyna Polesińska
Prezes Grupy Wydawniczej Euro Media


Szanowni Państwo

Minęło już prawie pięć lat odkąd zaczęłam pracę w „Polskim Instalatorze" i z całą pewnością był to jeden z najlepszych okresów w mojej karierze zawodowej – głównie dlatego, że miałam przyjemność poznać wielu niezwykle mądrych, postępowych i zaangażowanych ludzi. Jednocześnie tak dużo się w naszej branży działo... A żyć w ciekawych, dynamicznych czasach, mając możliwość relacjonowania tego innym osobom, to ogromny przywilej i satysfakcja.
Przyszedł jednak moment, abym stawiła czoło nowym wyzwaniom. Wiem, że zostawiam „Polskiego Instalatora" w dobrych rękach i że najlepsze jego tradycje będą kontynuowane. Nowy wydawca, Katarzyna Polesińska, to córka założyciela „PI", Władysława Polesińskiego, znająca tytuł „od podszewki". Z kolei nowa redaktor naczelna, Anna Madej, od lat pracuje przy tworzeniu pokrewnego czasopisma, „Chłodnictwo&klimatyzacja". Mamy więc pewniki sukcesu: doświadczenie, zaangażowanie i świeże podejście. I tego właśnie życzę „Polskiemu Instalatorowi" oraz Wam, drodzy Czytelnicy.

Joanna Jankowska


 

Ogromnie się cieszę, że dostałam szansę prowadzenia Polskiego Instalatora – miesięcznika o ponad 26 letniej tradycji. Chciałabym utrzymać linię programową tytułu wytyczoną przez redaktor naczelną Joannę Jankowską, przybliżając najnowsze technologie i trendy na rynku, ale również skupić się na codziennych dylematach projektantów i instalatorów z naszej branży.
Wraz z naszym Patronem − PKTSGGIK oraz innymi stowarzyszeniami z branży chciałabym informować Państwa o inicjatywach i działaniach mających służyć harmonijnej i obustronnie korzystnej współpracy instalatorów, handlowców i producentów branży sanitarnej, grzewczej, gazowej i klimatyzacji.

Anna Madej

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem