envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa
Konferencje

tub1802 tm01 rgb021Międzynarodowe targi branży drutu, kabli i rur, odbędą się w dniach 07–11 grudnia 2020 roku na terenach targowych w Düsseldorfie.

Zmiana terminu Targów jest odpowiedzią Messe Düsseldorf na decyzję z końca lutego br. o odroczeniu najważniejszych wydarzeń branżowych. Decyzja została podjęta w porozumieniu ze wszystkimi zaangażowanymi partnerami, aby przeciwdziałać coraz bardziej dynamicznym zmianom dotyczącym możliwego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

image005
Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie ma zaszczyt zaprosić na:

V Konferencję Rynku Urządzeń Grzewczych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

która odbędzie się w dniu 17 listopada 2020 roku podczas targów INSTALACJE 2020 w Poznaniu.

10FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020 - XVIII Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej.

Już 3 i 4 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Największa w Polsce specjalistyczna impreza skierowana do profesjonalistów - projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji zgromadzi ponad 170 wystawców, którzy na powierzchni 10 000 m2 zaprezentują swoją ofertę. W tegorocznej edycji zaprezentują się nie tylko liderzy polskiego rynku, ale także wystawcy z Turcji, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Czech, Szwajcarii.

FORUM TERMOMODERNIZACJAJuż po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

1 instalacje fb zaprasza data

Szanowni Państwo, po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na termin 18 – 20 listopada 2020 roku.

 

1Prezentujemy dane dotyczące wniosków o dofinansowanie urządzeń grzewczych w istniejących budynkach oraz we wszystkich budynkach w programie „Czyste Powietrze”. Dane te dowodzą dużego zainteresowania inwestorów głównie urządzeniami grzewczymi korzystającymi z paliw kopalnych. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja (dużo korzystniej dla OZE), gdy przyjrzeć się tylko wnioskom dla nowo budowanych domów – ich analizę prezentujemy w najnowszym wydaniu „Polskiego Instalatora”.

Kongres PORT PC27 lutego 2020 r. w ramach Targów ENEX w Kielcach odbędzie się VIII Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

Kongres PORT PC to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące ponad 300 osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń między specjalistami.


 

pi