envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


Konferencje

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, organizuje VII edycję konferencji Kliwent Event, skierowanej przede wszystkim do studentów oraz uczniów szkół średnich wiążących swoją przyszłość z branżą HVAC, ale także do wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Odbędzie się ona w dniach 24-28 maja 2021 roku. W tym roku, z uwagi na okoliczności, jest to edycja specjalna, organizowana całkowicie on-line pod nazwą Kliwent e-Event.Kiwent

PV GigaConJuż 31 marca 2021 odbędzie się kolejna edycja konferencji „PV GigaCon”. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu energii słonecznej oraz jej pozyskiwania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji.

Podczas konferencji porozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach fotowoltaicznych, ale także o bezpieczeństwie instalacji PV, sposobach ich zakupu czy usprawnieniach projektów PV. Poruszone będą tematy bezpieczeństwa przeciwpożarowego instalacji fotowoltaicznych oraz aspekty prawne.

Na spotkanie dla przedsiębiorców działających w obszarze efektywnych energetycznie budynków zaprasza Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej (POBE). Tematami webinarium 14 kwietnia (drugi termin) będą: program „Nowa Energia” i taksonomia w efektywności energetycznej budynków.

shutterstock 455204818

TargiISH – cyfrowa platforma umożliwiająca najefektywniejsze pozyskiwanie biznesowych kontaktów. Sercem platformy cyfrowej ISH będzie, odbywające się w dniach 22-26 marca 2021, spotkanie online.

GOZ 2021Politechnika Warszawska zaprasza do bezpłatnego udziału on-line w seminarium „Problematyka Gospodarki Obiegu Zamkniętego w Strategicznym Projekcie Badawczym Politechniki Warszawskiej” organizowanym przez międzywydziałowy zespół PW działający pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Zbigniewa Kledyńskiego. Seminarium odbędzie się w dniu 2 marca br., rozpoczęcie o godzinie 13:00.

PZITSWydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji realizowanej w formie online prezentującej najnowszą wiedzę i rozwiązania techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji szpitali. Konferencja odbędzie się 26 marca 2021 r.

Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany wiedzy na temat najnowszych wyników badań i rozwiązań technicznych w zakresie wentylacji i klimatyzacji szpitali.

Grupa MTP podjęła decyzję o kolejnym przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE ‒ z kwietnia 2021 r. na 14-16 września 2021 r. Jak podkreślono w komunikacie, decyzja ta została podjęta w trosce o najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także przy uwzględnieniu opinii wystawców, stowarzyszeń branżowych oraz pozostałych partnerów.

66


 

pi