envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


kesel daje premie za montaz urzadzenDotkliwymi skutkami ulew, które zdarzają się coraz częściej, są zalania niżej położonych pomieszczeń oraz znajdującego się w nich wyposażenia. Warto zastosować skuteczne zabezpieczenia przeciwzalewowe oraz indywidualne urządzenia odpompowania ścieków z budynku. Szczególnie, że firma KESSEL przygotowała specjalną akcję ukierunkowaną na ofertę urządzeń kompaktowych - każdy instalator, który spełni warunki promocji, otrzyma specjalną premię pieniężną!

Program premiowy, dotyczący systemów małej infrastruktury KESSEL, ma jasne zasady, które są bardzo korzystne dla instalatorów. Kto zakupi, zamontuje, udokumentuje i zgłosi się do firmy KESSEL, otrzyma premię i to pieniężną! 

Sposób ochrony można dobrać pod kątem różnych potrzeb. Pomieszczenie z urządzeniami generującymi ścieki bez fekaliów zabezpieczy nowa przepompownia Minilift S.

Natomiast przepompownia Aqualift F Compact tłoczy ścieki czarne oraz szare w sposób niezawodny i automatyczny ponad poziom zalewania - do wyżej położonej kanalizacji. Inteligentne urządzenie sterownicze z systemem samodiagnozy SDS sprawdza wszystkie komponenty elektryczne i prowadzi dziennik eksploatacji urządzenia.

Z kolei Pumpfix F to połączenie zaworu przeciwzalewowego z pompą, które zupełnie wyeliminuje problem z zalaniem przez cofające się ścieki. Specjalny mechanizm rozdrabnia substancje stałe, co umożliwia pompowanie również ścieków zawierających fekalia.

Minilift S instalacja podposadzkowa1

Aqualift F Compact z funkcją wpustu2

Pumpfix F zabudwoa na swobodnym przewodzie3

Przy wyborze rozwiązań odwadniających warto wziąć pod uwagą aktualną promocję, która trwa do 30 maja br. Szczegółowe warunki, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie http://www.kessel.pl/promocja.html 

Link do filmiku na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=5G9bpAyk9Zk 


 

pi