envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Rosoła 10a
02-786 Warszawa

PI www

Schrack Seconet Polska, producent zaawansowanych systemów sygnalizacji pożarowej ogłasza konkurs pt. "Bezpieczeństwo jest sztuką". Konkurs skierowany jest do przedstawicieli branży zabezpieczeń, pasjonujących się i eksperymentujących ze sztuką, nie odkrytych dotąd talentów oraz do studentów uczelni artystycznych i technicznych.


Konkurs przebiegać będzie w czterech kategoriach: fotografia, rzeźba, praca plastyczna (wykonana w technice dowolnej) i instalacja. Głównym celem jest wyłonienie najlepszych prac artystycznych prezentujących w oryginalny sposób produkty wskazane przez Organizatora jako tematy przewodnie.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:
- w etapie I (do 31 stycznia 2014 r.) uczestnicy zgłaszają projekt (z opisem min. 1000 znaków)/lub/i zdjęcie prototypu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podpisanymi, wymaganymi dokumentami zgłoszeniowymi,

– w etapie II z nadesłanych projektów zostanie wyłonionych 20 najlepszych pomysłów, wyniki zostaną ogłoszone na stronie organizatora do 7 lutego 2014 r. Uczestnicy II etapu będą mieli 30 dni (od momentu otrzymania o tym informacji) na wykonanie i dostarczenie pracy.

Zasady konkursu i niezbędne dokumenty są dostępne na stronie www.schrack-seconet.pl/4_nowosci_konkurs.html.

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne: za zajęcie I miejsca – 4.444,44 zł, za zajęcie II miejsca – 2.222,22 zł, za zajęcie III miejsca – 1.111,11 zł. Przewidziane są również wyróżnienia, m.in. kurs dla projektantów systemów sygnalizacji pożarowej organizowany przez ITB czy 3-dniowy wyjazd do Niemiec/Sulzburg i wizytę w fabryce producenta. Wytypowane i nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na stoisku firmy podczas najbliższej edycji Targów Zabezpieczeń Securex (8-11.04.2014 r.), odbywających się w Poznaniu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

 


 

pi