envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Rosoła 10a
02-786 Warszawa

PI www

82Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do V edycji Nagrody PASCAL. Zgłoszenia wstępne można już przesyłać pocztą tradycyjną lub mailową. Laureatów poznamy w marcu 2019 r.
Nagroda trafi w ręce projektantów – autorów projektów instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Podobnie jak rok temu zgłoszenia może dokonać projektant, inwestor, architekt lub organizacja branżowa. Zgłaszający może zgłosić trzy obiekty, przy czym muszą to być realizacje oddane do użytku w ciągu ostatnich dwóch lat (2017 i 2018 r.), zlokalizowane na terenie Polski. Projekt może być wykonany dużo wcześniej.

Tak, jak w latach ubiegłych, statuetkę otrzymają trzej projektanci, których projekty wyróżniają się na tle konkurencji niestandardowymi i nowatorskimi rozwiązaniami. Premiowane będą te inwestycje, w których zastosowano rozwiązania zapewniające wysoką efektywność energetyczną, komfort użytkowników i dobrą jakość powietrza wewnętrznego.
Laureatów wyłoni Kapituła powołana przez Zarząd Stowarzyszenia
Polska Wentylacja – organizatora i pomysłodawcę Nagrody PASCAL. Wszystkie nominowane projekty będzie można zobaczyć na wystawie, która zostanie zaprezentowana podczas Międzynarodowych Targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2019. Targi odbędą się w dniach 5-6 marca w Warszawie. W czasie pierwszego dnia targów zwiedzający będą mogli poznać wszystkie nominowane obiekty, a dzień później poznać laureatów. W ubiegłorocznej edycji nagrodę PASCAL przyznano za instalacje wentylacji i klimatyzacji w obiektach:
1. BAŁTYK – budynek biurowo-usługowy – zaprojektowany przez TERMO STUDIO,
2. CENTRUM DYSTRYBUCJI LEKÓW, siedziba Komtur Polska Sp. z o.o. – budynek biurowo-handlowy – zaprojektowany przez POL-CON CONSULTING Sp. z o.o.
3. ZA BRAMKĄ – budynek usługowo-biurowy – zaprojektowany przez PERFECTA.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony
www.nagrodapascal.pl.


 

pi