envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawaa1Jaki wpływ na nasze zdrowie mają wnętrza, w których mieszkamy? Jak nasze codzienne wybory mogą wpłynąć na środowisko? Jak zadbać o siebie i relacje z najbliższymi? O tym wszystkim rozmawiały uczestniczki II Forum Kobiet.

26 września, przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie, spotkały się kobiety z całej Polski, by wspólnie uczestniczyć w jednym z ważniejszych kobiecych wydarzeń tej jesieni. II edycja Forum Kobiet organizowana pod hasłem "Mój Zdrowy Dom", to wydarzenie organizowane przez kobiety i dla kobiet. To kolejne spotkanie dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną.

W tym roku organizatorzy skoncentrowali się na kobietach, które – jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoją rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn.

Na Forum spotkały się kobiety z różnych środowisk, reprezentujące bardzo różne zawody oraz firmy.- Forum Kobiet to wspaniała, kobieca inicjatywa. Jestem tu już drugi raz, na tą edycję zabrałam ze sobą koleżanki. Wszystkie zgodnie stwierdziły, że wpadamy na Forum również w przyszłym roku. Ta impreza jest jak spotkanie towarzyskie w gronie zaprzyjaźnionych kobiet. Duża dawka wiedzy, inspiracje, wymiana doświadczeń, swobodne rozmowy z zaproszonymi gośćmi przy kawie. Po prostu zorganizowane po kobiecemu - przez Kobiety dla Kobiet - powiedziała Anna Dygasiewicz-Piwko uczestniczka Forum.

2415Spotkanie poprowadziła Grażyna Torbicka. Eksperci, których wystąpień można było wysłuchać, to: m.in. przedstawiciele branży budowlanej i architektonicznej, producenci nowoczesnych rozwiązań dla domu, lekarze i kosmetolodzy oraz psycholodzy. Wśród gości specjalnych znalazła się m.in. Grażyna Wolszczak, aktorka teatralna i filmowa, autorka książek o zdrowiu, promotorka zdrowego stylu życia oraz osoba, która wygrała bezprecedensowy proces ze Skarbem Państwa o zgubny wpływ zanieczyszczonego powietrza na zdrowie. Imprezę wspierało również Stowarzyszenie UNICORN, które zainteresowanym udzielało porad psychoonkologicznych. Wydarzenie zwieńczył pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut.

5a6798
 

 

Organizatorem spotkania była Fundacja Świadomi Klimatu, a partnerami: firmy Viessmann, Aquahome, Velux, Winerberger.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal SuperBabka.pl, polki.pl, magazyn Budujemy Dom, Builder, Czas na Wnętrze, Globenergia, Ekspert Budowlany, Forbes Women, Polski Instalator, Chłodnictwo i Klimatyzacja, Newsweek, ogrzewnictwo.pl oraz Meloradio.

Na kolejne Forum Kobiet organizator zaprasza już w przyszłym roku!

 


 

pi