envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


Polecamy

5Łódzka firma Deante po raz kolejny zaangażowała się w pomoc Fundacji Happy Kids. Przedstawiciele firmy wzięli udział w otwarciu czternastego Rodzinnego Domu Dziecka Happy Kids w Czastarach. W nowym Domu Fundacji zamieszka ośmioro dzieci z rodzicami zastępczymi. 

Promocja Panasonic AquareaWraz z początkiem września wystartowała promocja Panasonic dedykowana akredytowanym instalatorom urządzeń z linii Aquarea. Aby wziąć w niej udział wystarczy zgłosić zakup kompletu Aquarea typu split i zarejestrować kartę gwarancyjną, a zdobyte w ten sposób punkty wymieniać na nagrody. Do zdobycia są telewizory, aparaty cyfrowe i golarki.

ksiazkaDla 3 osób, które do 30 kwietnia 2016 r. prześlą najciekawsze historyjki o nieprzewidzianych, ale nie tragicznych skutkach zaniku zasilania, z jakimi się zetknęły prywatnie lub podczas pracy, firma Schneider Electric Polska przeznaczyła nagrody w postaci książki Marc Elsberga „Blackout”.

PRO Awards 2016Po sukcesie pierwszej odsłony międzynarodowego konkursu Pro Awards, Panasonic ogłasza kolejną edycję i rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń na najlepsze projekty wykorzystujące rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling. Do udziału zgłaszać się mogą architekci, konsultanci, dystrybutorzy, inżynierowie i instalatorzy systemów klimatyzacyjnych. Na zwycięzców czeka tygodniowa podróż do Japonii.

nfosigw konkursKonkurs organizowany w ramach projektu "Energetyka rozproszona gwarancją bezpieczeństwa energetycznego na terenach niskozurbanizowanych", realizowanego przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


 

pi