envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


1 października br. wystartował nowy portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę lub remont domu, modernizują ogrzewanie w mieszkaniu lub są po prostu entuzjastami ekologii i energooszczędnych rozwiązań. Jego główną ideą jest dostarczenie unikalnej wiedzy podanej w przystępnej dla użytkownika formie z dziedziny nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych, gospodarowania finansami, oszczędzania i budowania świadomości ekologicznej.

20181109 immergas


Specjalnie opracowane materiały dostępne na portalu w przyjazny sposób wyjaśniają często skomplikowane zagadnienia, w obliczu których stoją nasi Klienci, osoby rozpoczynające budowę czy remont domu.

20181109 immergas2
Content marketing w strategii komunikacji marki Immergas to odpowiedź na zmieniającą się potrzebę rynku i klientów, którzy stają się coraz bardziej świadomi i poszukują informacji dotyczących dostępnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania. Założeniem portalu jest to, aby użytkownik potrafił świadomie podjąć decyzje zakupowe i wiedział, co jest istotne przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu grzewczego.

www.immergas.pl


 

pi