envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementFirma GROHE wprowadziła na rynek nowe, ekskluzywne rozwiązanoweproduktynia do łazienki, które zamienią ją w domowe SPA, gwarantując najwyższy komfort kąpieli. Odświeżona kolekcja armatury GROHE Allure oraz prysznice boczne Rainshower Aqua łączy nowoczesne wzornictwo i technologiczna precyzja.

noweprodukty1Popularna kolekcja GROHE Allure zyskała teraz bardziej wyrafinowany design. Cechuje ją minimalizm i smukła forma. Gama produktów obejmuje baterie umywalkowe w różnych wariantach oraz rozmiarach, baterie wolno stojące i wylewki kaskadowe do wanny. Bogaty jest także wybór kolorów i rodzajów powłok (armatury i akcesoriów). Kolekcja pozwala na stworzenie kompletnego i spójnego projektu łazienki dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Z kolei nowe prysznice boczne Rainshower Aqua zamienią codzienną rutynę w niezwykle przyjemne doznania – dzięki nim poranny prysznic można uzupełnić pulsującym, wodnym masażem. Po uruchomieniu przepływu wody dysze wysuwają się z panelu, a intuicyjny system sterowania umożliwia łatwe przełączanie między strumieniami Rain i Active Jet za pomocą jednego pokrętła. Prysznice wyposażono w technologię EcoJoy, która pozwala redukować zużycie wody. Rozwiązanie dostępne jest w wariancie okrągłym i kwadratowym oraz we wszystkich kolorach GROHE.


 

pi