envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


thermosilesia 1W kwietniu br. Thermosilesia obchodzi jubileusz 21-lecia działalności. Z tej okazji od 20 kwietnia firma wystartowała z promocjami na urządzenie klimatyzacyjne marki Rotenso, akcesoria do klimatyzacji dla instalatorów, i nie tylko. Co na co dzień Thermosilesia oferuje współpracującym firmom instalatorskim? Dział rozwoju dbający o doskonalenie technologii, imponujące centrum logistyczne, nowoczesny showroom, dostęp do profesjonalnego serwisu, szkoleń technicznych oraz bieżące, fachowe wsparcie wieloosobowego zespołu doradców ds. sprzedaży.

THERMOSILESIA to czołowy dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła w Polsce. Firma jest właścicielem marki klimatyzatorów Rotenso, pomp ciepła Rotenso Aquami oraz oficjalnym partnerem i autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG. Thermosilesia działa od 2000 roku.

Branża klimatyzacji odporna na działanie pandemii
- Ostatnie 3 lata działalności były czasem szczególnie dynamicznego rozwoju, którego nie powstrzymała nawet pandemia. Dość wspomnieć, że tylko w tym roku wprowadziliśmy na rynek 19 modeli Pomp Ciepła Rotenso Aquami. Dzięki inwestycjom w prace badawczo – rozwojowe z sukcesem wkraczamy w nowe obszary i poszerzamy katalog marek własnych. Równolegle rozwijamy systemy klimatyzacji VRF dla dużych obiektów komercyjnych i zabytków, niezmiennie też wprowadzamy nowości w zakresie klimatyzatorów pokojowych – podkreśla Piotr Pierzga – Prezes Zarządu Thermosilesia Sp. z o. o. Sp. k.

Thermosilesia ShowroomThermosilesia posiada własne centrum logistyczne o powierzchni 4300 m2 dysponujące blisko 7 tys. miejsc paletowych. Przestronny showroom, dogodnie zlokalizowany w centrum Aglomeracji Śląskiej w Rudzie Śląskiej, o powierzchni 200 m2 z bogatą ekspozycją urządzeń marki Rotenso i LG jest otwarty zarówno dla firm instalacyjnych, jak i klientów indywidualnych.

Esencja Górnego Śląska
- Firma działa na terenie całego kraju, rozwijamy dział eksportu, ale czujemy się mocno związani ze Śląskiem. Dla naszych gości z ościennych województw: opolskiego, małopolskiego i innych, wizyty w naszej siedzibie są podróżą w głąb śląskiej tradycji. Zlecając projekt aranżacji powierzchni biurowych i szkoleniowych zależało nam na stworzeniu esencji lokalnego kolorytu. Loftowe wnętrza doskonale wpisują się w postindustrialny charakter naszego regionu. Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł ozdobienia przestrzeni wspólnych okazałymi muralami prezentującymi charakterystyczne punkty na mapie Śląska, w tym: osiedle Nikiszowiec, spodek w Katowicach, gliwicką radiostację, diabelski młyn górujący nad Śląskim Wesołym Miasteczkiem, zamek w Będzinie czy urokliwy ryneczek srebrnego miasta - Tarnowskich Gór, które wykonał dla nas śląski artysta Łukasz Zasadni z pracowni NIETAK – wylicza Piotr Pierzga.Thermosilesia siedziba

Fachowa wiedza sposobem na budowanie przewagi konkurencyjnej
Dynamiczny rozwój firmy to zasługa jakości dystrybuowanych urządzeń, w szczególności marki własnej Rotenso, ale także inwestycji w rozwój technologii i kompetencje kadry. 30 osobowy dział handlowy firmy, dostępny dla klienta 5 dni w tygodniu, to zespół fachowców i doradców służących klientom wsparciem technicznym.
Thermosilesia Sala szkoleniowa- Misję firmy określiliśmy jako dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, opartych o wysokowydajną, energooszczędną technologię inverterową. Jesteśmy przekonani, że wiedza stanowi naszą konkurencyjną przewagę, ale żeby tak było dbamy o rozwój każdego pracownika. Prowadzimy intensywną rekrutację. To co nas wyróżnia, to fakt że pracownicy każdego szczebla otrzymują na starcie taki sam pakiet fachowych szkoleńdodaje prezes Thermosilesia

Firma dzieli się także doświadczeniem i wiedzą w ramach regularnie prowadzonych szkoleń technicznych dla instalatorów z zakresu podstaw montażu, uruchamiania, diagnostyki i serwisowania systemów klimatyzacji RAC/ CAC, pomp ciepła Rotenso Aquami, z projektowania systemów klimatyzacji RVF dla branży projektowej – udział w większości wydarzeń szkoleniowych jest bezpłatny.

Rejestracji na szkolenia można dokonać na stronie: https://thermosilesia.pl/pl/page/szkolenia- techniczne-online

Urodzinowe promocje Thermosilesia
Z okazji jubileusz 21 – lecia działalności Thermosilesia startuje od 20 kwietnia z promocjami na urządzenia klimatyzacyjne marki Rotenso, akcesoria do klimatyzacji dla instalatorów, i nie tylko.

Co konkretnie można kupić okazyjnie dowiemy się śledząc promocje na stronie https://thermosilesia.pl/pl/promotions

Thermosilesia centrum logistyczne


 

pi