envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Rosoła 10a
02-786 Warszawa

PI www

Buderus Lider Nowych TechnologiiMarka Buderus została uznana za Lidera Nowych Technologii 2014. Wyróżnienie przyznano za wprowadzenie na rynek powietrznej pompy ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej Logatherm WPT 270/2.


Pompy ciepła Logatherm WPT 270/2 efektywnie wykorzystują bezpłatną energię z powietrza do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia mogą współpracować z innymi systemami grzewczymi, a ich montaż jest niezwykle łatwy. Oprócz tego, mają dodatkową zaletę – mogą zapewnić przyjemny chłód w upalne dni.

Celem programu „Lider Nowych Technologii” jest wyróżnienie przedsiębiorstw i instytucji wdrażających nowe technologie, przestrzegających najwyższych standardów jakości i wpływających na rozwój całej gospodarki. Podstawowym kryterium oceny potencjalnych kandydatów do nagrody jest wpływ wdrażanych przez nich innowacji na rozwój, jakość i postęp w danej branży.

Wyróżnienie „Lider Nowych Technologii” jest przyznawane przez firmę Nowe Technologie oraz Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii. Marka Buderus od ponad 280 lat jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. Wspiera swoich klientów w trakcie procesu projektowania, wykonywania i eksploatacji instalacji grzewczych.

 

 


 

pi