Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

Od połowy lutego funkcjo4 05nuje nowoczesna platforma szkoleniowa BDR Thermea pod nazwą e-Szkolenia. Jest to specjalnie zaprojektowana aplikacja wykorzystująca najnowocześniejsze narzędzia komunikacji cyfrowej. Jej zaawansowane funkcje pozwalają na aktywny udział w modułach szkoleniowych prezentujących instalatorom urządzenia marek De Dietrich i Baxi.

Obecnie platforma e-szkolenia obsługuje szkolenia tylko z zakresu urządzeń Techniki Domowej, natomiast te z zakresu urządzeń Techniki Komercyjnej – do daty uruchomienia tego modułu na platformie – odbywają się jeszcze na starych zasadach.

Technika Domowa
Szkolenia w zakresie Technika Domowa zostały podzielone na dwa moduły tematyczne:

Część teoretyczna i praktyczna. Cykl szkoleń z Techniki Domowej składa się ponadto z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.
W części teoretycznej użytkownik bierze udział zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie. Poszczególne moduły to profesjonalnie przygotowane sesje video prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców, które kończą się testem sprawdzającym wiedzę składającym się z kilku pytań.
Część teoretyczna jest bezpłatna – wystarczy wcześniejsza rejestracja na platformie. Część praktyczna to zajęcia stacjonarne prowadzone w ośrodkach we Wrocławiu lub Grodzisku Mazowieckim. Aby wziąć w niej udział, należy wcześniej zrealizować część teoretyczną na platformie e-Szkolenia. Szkolenie praktyczne jest płatne, a jego termin rezerwuje się w kalendarzu udostępnionym po zakończeniu szkolenia on-line. Szkolenia praktyczne są prowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w reżimie sanitarnym.
! Aby uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich i/lub BAXI, należy wziąć udział zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej szkolenia. Wymagania techniczne, zasady dostępu, procedura szkoleń są dostępne w Regulaminie. Platforma E-Szkolenia znajduje się na stronie www.szkolenia.dedietrich.pl
 
Technika Komercyjna
W tym samym miejscu, na stronie www.szkolenia.dedietrich.pl, można także zapisać się na szkolenie z Techniki Komercyjnej w tradycyjnej formie – w całości prowadzone w Ośrodku Szkoleniowym we Wrocławiu lub Grodzisku Mazowieckim.

Zakres Technika Komercyjna dotyczy urządzeń takich jak kotły gazowe i olejowe, które wykorzystywane są do ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej w większych instalacjach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle, a ich moc cieplna przekracza 50 kW.