envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementFirma Viessmann została wyróżniona nagrodą UN Global Compact w kategorii Climate Positive. Kapituła doceniła przedsiębiorstwo za podejmowanie ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju w trosce o przyszłe pokolenia.

Viessmann UN Global Compact IMG 9329

United Nations Global Compact to największa na świecie inicjatywa na rzecz zrównoważonego rozwoju i wspierania celów Organizacji Narodów Zjednoczonych. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy. Misją United Nations Global Compact jest mobilizowanie przedsiębiorstw i firm na całym świecie do wdrażania zrównoważonych i odpowiedzialnych społecznie polityk oraz przyjmowania wspólnej odpowiedzialności za tworzenie lepszego świata.

Firma Viessmann została nagrodzona za dotychczasowe działania podczas Gali UN Day 2021 zorganizowanej przez UN Global Compact Network Poland. To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do spotkania polskich Przedstawicieli i Przedstawicielek Partnerów UN Global Compact oraz wspólnych rozmów i podsumowań programów realizowanych na rzecz globalnych zmian.


 

pi