envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementFirdiamentyma Viessmann już drugi rok z rzędu otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Diament Forbesa”. Wyróżnienia te przyznawane są w rankingu polskich przedsiębiorstw, które najszybciej zwiększają swoją wartość w ciągu ostatnich lat.

Po raz czternasty wywiadownia Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, które zostały wycenione na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Warto podkreślić, że pierwszy raz w historii rankingu liczba kandydatów do tytułu Diamentu wynosiła „naście” tysięcy. I jak podkreśla redakcja „Forbes”, każda z ostatecznie wyróżnionych firm zasługuje na ogromne uznanie, ponieważ są to pierwsze „Diamenty Forbesa”, które są odbiciem, opisanego setki razy, obrazu przedsiębiorczości w pandemii. Z kryzysu, z którym zmaga się świat od dwóch lat, polskie firmy w ogromnej większości wyszły dotychczas zwycięsko.

Dla firmy Viessmann tegoroczny „Diament Forbesa” ma również dodatkowe znaczenie, ponieważ łączy się z okrągłym jubileuszem działalności przedsiębiorstwa w Polsce.

W tym roku Viessmann obchodzi jubileusz 30-lecia obecności na polskim rynku. „Diamenty Forbesa” to dla nas duże wyróżnienie i swoista odpowiedzialność. W Viessmann pracujemy nad tym, by poprawić jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń. Tworzymy rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na indywidualne potrzeby społeczeństwa, ale w globalnym kontekście wpisują się w cele polityki klimatycznoenergetycznej. – podkreślił Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Sp. z o.o


 

pi