envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


ViessmannWraz z początkiem lutego rozpoczęła się nowa akcja promocyjna firmy Viessmann „Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI”. To wyjątkowa oferta promocyjna na pompy ciepła skierowana do klienta. Przy zakupie pompy ciepła Vitocal 200-A/222-A oczyszczacz powietrza można otrzymać GRATIS.

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział Klienci, którzy zdecydują się na zakup  wyszczególnionych zestawów pomp ciepła, a realizację ich instalacji powierzą rekomendowanym przez Viessmann Firmom Partnerskim.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy:

  • Zarejestrować zakup pompy ciepła Viessmann objętej promocją na stronie: moj.viessmann-serwis.pl 
  • Wprowadzić numer seryjny urządzenia
  • Za pomocą kodu, który zostanie wysłany na podany adres e-mail, dokonać zamówienia oczyszczacza poprzez e-sklep: www.sklep-viessmann.pl. Urządzenie to zostanie bezpłatnie dostarczone pod wskazany adres.

Zakup urządzeń Viessmann to skumulowane trzy korzyści!

  • Po pierwsze, to inwestycja w bezpieczeństwo (pewniej). Viessmann to lider produkcji systemów grzewczych i chłodniczych na najwyższym poziomie technologicznym. Marka pracuje na swoją pozycję w energetyce już od prawie 30 lat w Polsce i od ponad 100 lat na świecie.
  • Po drugie, urządzenia Viessmann to inwestycja w ekologię (czyściej) – pompa ciepła jest urządzeniem w pełni ekologicznym, a oczyszczacz powietrza pozwoli domownikom oddychać czystym powietrzem wolnym od alergenów, bakterii i wszelkich zanieczyszczeń.
  • Po trzecie, to inwestycja w pełni ekonomiczna (korzystniej) – pompy ciepła, wykazują ekonomiczną wyższość nad systemami kotłów gazowych czy olejowych. Urządzenia Viessmann to najwyższa jakość i efektywność pracy w dobrej cenie. Dodatkowo, system oparty na pompie ciepła oraz oczyszczaczu powietrza można uzupełnić o panele fotowoltaiczne, które pozwolą inwestorowi całkowicie uniezależnić się energetycznie.
    Warto wiedzieć, że objęta promocją pompa ciepła Vitocal 200-A/222-A od Viessmann to ciche urządzenie grzewcze w wykonaniu monoblokowym, wykorzystujące bezpłatną energię zakumulowaną w powietrzu. Powietrzna pompa ciepła dostępna jest w wersji do ogrzewania lub do ogrzewania i chłodzenia budynku.

Żużlowiec Tai Woffinden ambasadorem akcji

Ambasadorem akcji Viessmann jest Tai Woffinden, angielski żużlowiec, obecnie występujący w Betard Sparta Wrocław. Indywidualny trzykrotny mistrz świata. Stały uczestnik cyklu Grand Prix od 2010 roku oraz sportowiec sponsorowany przez firmę Viessmann. Prywatnie ‒ zadowolony klient i użytkownik pompy ciepła od Viessmann.


 

pi