envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa3Buderus przygotował specjalną akcję rabatową na pompy ciepła dla swoich klientów. Skorzystać z niej może każdy, kto zakupi pompę biorącą udział w akcji u wyznaczonego Autoryzowanego Partnera Handlowego.

Aby skorzystać z dofinansowania należy kupić pompę ciepła biorącą udział w akcji u wyznaczonego Autoryzowanego Partnera Handlowego, których lista jest dostępna na stronie internetowej:
www.buderus.com/pl/pl/dofinansowanie/.

Po uzyskaniu rabatu (nawet 3155 zł brutto od ceny katalogowej urządzenia) klient musi zlecić uruchomienie pompy ciepła Autoryzowanemu Serwisowi Buderus nie później niż 6 miesięcy od daty zakupu urządzenia, aby uzyskać gwarancję dodatkową do 5 lat o wartości 1845 zł brutto.

Urządzenia, które biorą udział w akcji:

1) pompy ciepła typu powietrze-woda:

  • Logatherm WLW196i AR/IR
  • Logatherm WPLS.2 


2) pompy ciepła typu glikol-woda:

  • Logatherm WSW196iT
  • Logatherm WPS K-1 oraz WPS-1 

Warto dodać, że pompy ciepła Buderus spełniają wymagania Programu Czyste Powietrze. Dzięki niemu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła (w tym odnawialne źródła energii, m.in. pompy ciepła) oraz termomodernizację budynku.

Akcja trwa od 01.07.2020 do 30.09.2020 lub do wyczerpania puli urządzeń przewidzianych w akcji. Jej organizatorem jest Autoryzowany Partner Handlowy Buderus. Regulamin dostępny jest u organizatora. Szczegóły znajdują się na stronie: https://www.buderus.com/pl/pl/dofinansowanie/ 


 

pi