envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa4 Międzynarodowe Targi Energetyki Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® PolandWoda jest przedmiotem zainteresowania 4. Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland, które odbędą się w dniach 23-25 września 2014 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Przez trzy dni targi stanowić będą nowoczesną platformę umożliwiającą zaprezentowanie najnowszych innowacji z branży OZE, także w sektorze hydroenergetycznym.


Producenci, społeczności lokalne, inwestorzy, planiści, deweloperzy projektów czy operatorzy elektrowni wodnych będą mieli okazję zapoznać się z aktualnymi trendami i nowinkami z tego obszaru. Wstęp na targi będzie bezpłatny dla wszystkich zwiedzających, którzy dokonają uprzedniej rejestracji na stronie: http://www.renexpo-warsaw.com/404.html?&L.

Jak co roku targom RENEXPO® Poland towarzyszyć będzie cały szereg profesjonalnych konferencji i forów biznesowych, podczas których krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy oraz firmy związane na co dzień z branżą OZE zaprezentują najnowsze trendy, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach. Atrakcyjnym punktem programu tegorocznej odsłony RENEXPO® Poland będzie m.in. 4. Konferencja – Energia Wodna w Polsce, organizowana 23 września 2014 r. przez Towarzystwo Elektrowni Wodnych wspólnie z Instytutem Maszyn Przepływowych PAN, Towarzystwem Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych i REECO Poland. Spotkanie będzie znakomitą okazją do dyskusji o wyzwaniach, przed którymi staje sektor energetyki wodnej w Polsce w świetle zmian w otoczeniu prawno-administracyjnym, ale także możliwości wynikających z potencjału hydroenergetycznego, stanu techniki oraz uwarunkowań ekonomicznych i środowiskowych.

RENEXPO® Poland już od 2011 roku stanowi nowoczesną platformę transferu wiedzy i wymiany doświadczeń w obrębie krajowego i międzynarodowego sektora energetycznego. W ciągu zaledwie trzech lat targi organizowane przez REECO Poland zyskały w naszym kraju renomę jednego z najważniejszych wydarzeń w branży energii odnawialnej. Potwierdzeniem tego jest wielki sukces ubiegłorocznej edycji tego wydarzenia. Swoją ofertę zaprezentowało wówczas 135 wystawców z kraju i zagranicy. W ciągu trzech dni teren międzynarodowej imprezy odwiedziło pond 3 800 osób oraz ponad 1280 uczestników konferencji.

 

 


 

pi