envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


20181109 Lindab

Lindab Polska i AEC Design zapraszają na jesienne szkolenie dla projektantów instalacji, które odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 w Wieruchowie.  Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się jak koordynować projekty międzybranżowe dzięki technologii BIM, jak korzystać z rozwiązań, które pokazują wszystkie kolizje i ułatwiają komunikację w projekcie, jak optymalizować i automatyzować pracę przy projektowaniu instalacji z pomocą skryptów Dynamo. Podczas prezentacji przygotowanej przez Lindab Polska, zaprezentowane zostaną w praktyce modele BIM Lindab. Na zakończenie szkolenia uczestnicy będą mieli także okazję do zwiedzenia fabryki Lindab w Wieruchowie.

Chcesz sprawdzić, jak projektowanie instalacji można ułatwić? Najpierw nauczymy Cię, jak koordynować projekty międzybranżowe dzięki technologii BIM. Korzystaj z rozwiązań, które pokażą wszystkie kolizje i ułatwią komunikację na projekcie. Podczas drugiej prelekcji pokażemy jak optymalizować i automatyzować pracę przy projektowaniu instalacji używając skryptów Dynamo. Zobacz jak będzie wyglądała Twoja praca w niedalekiej przyszłości. Dowiesz się jak stosować modele BIM firmy Lindab oraz zwiedzisz fabrykę w Wieruchowie dowiadując się więcej na temat procesów produkcji i opatentowanych rozwiązań.

Agenda
10:00 – 10:20 Poranna kawa i przywitanie gości
10.20 – 11.15 Koordynacja międzybranżowa w technologii BIM – Jarek Szepietowski, AEC Design
11:15 – 11:30 Przerwa kawowa
11:30 – 12:15 Automatyzacja projektowania instalacji dzięki Dynamo, Jarek Szepietowski, entuzjasta Dynamo w AEC Design
12:15 – 13:00 Lunch dla uczestników wydarzenia
13.00 – 13:45 Zastosowanie modeli BIM produktów Lindab w projektowaniu instalacji, Jakub Jankowski Product Manager, Lindab
13.45 – 14.10 HP & Windows 10 Pro – najwyższa klasa rozwiązań dla firm w dobie transformacji cyfrowej
14.10-14.45 Zwiedzanie fabryki Lindab

Miejsce wydarzenia:
Sala szkoleniowa Lindab Polska Wieruchów, ul. Sochaczewska 144

Dojazd na szkolenie jest możliwy samochodem (zapewniamy miejsca parkingowe), komunikacją miejską (autobus 743 z Cm. Wolskiego) lub busem zorganizowanym przez nas z Centrum Warszawy. Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym „dojazd własny” lub „dojazd busem”.


 

pi