envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Rosoła 10a
02-786 Warszawa

PI www

11Ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. DHE Connect pozwala na uzyskanie żądanej temperatury wody poprzez elektroniczną regulację przepływu (do tego celu służy wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe). Regulacja jest płynna, bezstopniowa, w zakresie od 20 do 60°C. Obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i wymaga jedynie naciśnięcia właściwego symbolu graficznego, których wielkość i rozmieszczenie można ustawić indywidualnie. Ogrzewacz wyposażony jest również w radio internetowe, aplikację pogodową oraz graficzny wskaźnik zużycia wody i kosztów.

Ogrzewacz przepływowy PER dzięki dynamicznej regulacji przepływu umożliwia dokładną temperaturę podgrzanej wody. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne – w porównaniu z hydraulicznymi ogrzewaczami wody pozwala zaoszczędzić do 30% wydatków. Urządzenie posiada przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur. Można nim sterować ręcznie lub zdalnie za pomocą pilota. By zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, podgrzewacz wyposażony został w podświetlany cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny. Poprzez zmianę koloru z niebieskiego na czerwony sygnalizuje niebezpieczeństwo poparzenia, jeśli
woda osiągnie więcej niż 42°C.
Wszystkie urządzenia tego typu marki STIEBEL ELTRON są bardzo estetycznie wykonane. Wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrz, zajmują też niewiele miejsca. Zastosowane w nich grzałki wyróżniają się wysoką odpornością na zakamienienie. Zaletą tych urządzeń jest też szybki i bezproblemowy montaż.


 

pi