envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementJak co roku koło naukowe „KliKliwent Event nowy Plakat KE 2022 1went” z Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje wydarzenie Kliwent Event. Jego VIII edycja odbędzie się w dniach 6-10 czerwca 2022 r. To doskonała okazja do spotkań studentów, pracowników naukowych i przedstawicieli firm związanych z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem i ciepłownictwem.

Organizatorzy wydarzenia Kliwent Event zadbali o to, aby udział w nim był nie tylko ciekawy, ale i bezpieczny oraz aby w wydarzeniu mogło uczestniczyć wiele osób, dlatego też zdecydowano się na formułę hybrydową. Jak zawsze udział ten jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

Program ramowy
W tym roku Kliwent Event będzie składał się z dwóch części. W dniach 6-9 czerwca będzie miała miejsce część szkoleniowo-warsztatowa realizowana on-line. W tych dniach będzie można przyjrzeć się serii szkoleń prowadzonych przez firmy biorące udział w wydarzeniu. W ostatnim dniu części szkoleniowo- warsztatowej, czyli 9 czerwca, zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy HVAC dla studentów i uczniów szkół średnich.

W kolejnym i ostatnim dniu Kliwent Event, 10 czerwca br., na AGH w Krakowie odbędzie się seminarium, podczas którego zostaną wygłoszone referaty dotyczące bieżących zagadnień branży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w VIII edycji Kliwent Event. Jest to świetna okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, nowoczesnych technologii i urządzeń, jak również do integracji studentów różnych kierunków i uczelni!

Dlogo Kliwent Eventalsze informacje i kontakt
Kolejnych informacji organizatorzy dostarczą bliżej terminu konferencji. Znani są już pierwsi Partnerzy i Uczestnicy wydarzenia – wkrótce wszyscy wzajemnie się poznają. A na razie zainteresowanych organizatorzy zachęcają do zajrzenia pod następujące linki:
- Strona KN Kliwent: http://www.kliwent.agh.edu.pl/
- Facebook KN Kliwent: https://www.facebook.com/kliwent
- Facebook Kliwent Event: https://www.facebook.com/kliwentevent
- Instagram KN Kliwent: https://www.instagram.com/kliwent.agh/ 


 

pi