envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementJuż 15 września br., podczas Targów GREEN POWER 2021 w Poznaniu, odbędzie się V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. Udział w tym wydarzeniu to możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami w branży, wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych!SPIUG Green Power

V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji odbędzie się 15 września 2021 roku, w godzinach od 12:00 do 16:00 podczas poznańskich Targów GREEN POWER 2021. Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową: część wystąpień odbędzie się on-line, a część w studio na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorzy i Partnerzy
Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez: Stowarzyszenie Producentów i Importerów grzewczych SPIUG, Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI oraz Grupę MTP. Partnerem honorowym imprezy jest Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Warto wziąć udział w konferencji
V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji to najważniejsze wydarzenie skierowane do branży instalacyjno-grzewczej jako całości, organizowane wspólnie przez organizacje z branży instalacyjno-grzewczej. To jednocześnie możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych!

Tematy przewodnie i wyróżnienia dla liderów
Temat przewodni tegorocznego spotkania to „Dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości oraz wpływ Fit for 55 na ogrzewnictwo”. Organizatorzy zapraszają szczególnie do udziału w panelu dyskusyjnym „Gazowe paliwa przyszłości: wykorzystanie gazu, w tym wodoru w ogrzewnictwie”, w którym udział wezmą m.in.:
‒ prof. Jarosław Milewski ‒ ITC PW,
‒ Krzysztof Ciemięga ‒ SPIUG, Dyrektor działu Termotechnika Robert Bosch sp. z o.o.,
‒ Sebastian Walerysiak ‒ SPIUG, Prezes Zarządu Viessmann sp. z o.o. Nie mniej interesująco będą przebiegać prezentacje tematyczne gości z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, European Heating Industry (EHI) oraz Solar Heat Europe SHE).
Zwieńczeniem imprezy będzie wręczenie statuetek „Lider Instalacji 2020”.

Udział w imprezie jest bezpłatny!
Organizatorzy proszą jednak o rejestrację udziału. Można jej dokonać poprzez stronę wydarzenia: https://spiug.pl/2021/08/27/v-konferencja-rynku-urzadzen-grzewczych-sanitarnych-instalacji-wentylacji-i-klimatyzacji-targi-green-power-2021/  


 

pi