envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

AdvertisementMiędzynarodowe Targi Instalacyjne „INSTALACJE” odbędą się w Poznaniu od 25 do 27 kwietnia 2022 roku, tym samym wracając do swojego tradycyjnego, wiosennego terminu. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.Targi instalacje jub 1200x628

- Po rozmowach z wystawcami, stowarzyszeniami i pozostałymi partnerami podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizowania targów instalacyjnych w drugiej połowie tego roku. Wspólnie uznaliśmy, że termin kwietniowy przyszłego roku przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających. Dzięki temu wydarzenie przyniesie większe korzyści biznesowe wszystkim ich uczestnikom – wyjaśnia dyrektor projektu Mateusz Szymczak.

Wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań i cieszymy się, że branża targowa została właśnie odmrożona. Jesteśmy w pełni przygotowani do organizacji targów zgodnie z reżimem sanitarnym i zapewnienia ich uczestnikom bezpiecznych dla zdrowia warunków – podkreśla Mateusz Szymczak.

Targi „INSTALACJE” wracają zatem do swojego tradycyjnego, kwietniowego terminu. Dzięki poprawiającej się sytuacji epidemicznej, organizatorzy mają nadzieję, że ten termin nie ulegnie już zmianie, a kolejne edycje będą odbywać się jak dotąd wiosną, w cyklu dwuletnim.

Tematyka najbliższej edycji targów obejmować będzie kotły, pompy ciepła, technikę grzewczą, klimatyzację, wentylację i smart dom. Szczególny nacisk zostanie położony na technologie wykorzystujące OZE.
Podczas targów tradycyjnie odbędzie się szereg spotkań i konferencji ‒ m.in. ZHI, SPIUG i Grupa MTP zaproszą na „VI Konferencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego”. Kontynuowany będzie też projekt „Łazienka PRO” – cykl spotkań dla profesjonalistów z branży łazienkowej oraz wystawa produktów pokazujących rozwój tego sektora. Ogromnych emocji dostarczy znów rywalizacja najlepszych polskich fachowców w ramach „VII Mistrzostw Polski Instalatorów”. Nowością będzie natomiast „Strefa Inwestora Indywidualnego”, gdzie prywatni inwestorzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie instalacji.
Oczywiście, wzorem poprzednich lat, Grupa MTP i ZHI organizują „Akcję autokarową” zapewniającą komfortowy dojazd na targi.

Grupa MTP – organizator wydarzenia już teraz zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania chęci udziału w przyszłorocznych targach.

Więcej informacji na www.instalacje.com 


 

pi