Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

PV GigaConJuż 31 marca 2021 odbędzie się kolejna edycja konferencji „PV GigaCon”. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu energii słonecznej oraz jej pozyskiwania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji.

Podczas konferencji porozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach fotowoltaicznych, ale także o bezpieczeństwie instalacji PV, sposobach ich zakupu czy usprawnieniach projektów PV. Poruszone będą tematy bezpieczeństwa przeciwpożarowego instalacji fotowoltaicznych oraz aspekty prawne.

Prelekcje poprowadzą m.in.:
Bogdan Szymański (Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV), ”Bezpieczeństwo ppoż. instalacji PV oraz ich uzgodnienie z rzeczoznawcami”;
Michał Elertowicz (SolarEdge), „Rozwiązania Smart Energy”;
Tomasz Biedrawa, Bartosz Kica (BayWa r.e.), „Bezpieczeństwo niskobalastowych systemów – dachy płaskie”.

Organizatorem konferencji jest GigaCon. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji branżowych konferencji IT oraz biznesowych. Z uwagi na potrzeby rynku i współczesne problemy ekologiczne, firma podjęła wyzwanie i już po raz trzeci zorganizuje konferencję o tematyce pozyskiwania energii słonecznej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja na wydarzenie. Każdy zarejestrowany uczestnik 24 godziny przed wydarzeniem otrzyma link dostępu do konferencji na podany przy rejestracji adres email.

Strona wydarzenia/link do rejestracji: https://gigacon.org/event/pv-gigacon-3/