Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

PZITSWydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji realizowanej w formie online prezentującej najnowszą wiedzę i rozwiązania techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji szpitali. Konferencja odbędzie się 26 marca 2021 r.

Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany wiedzy na temat najnowszych wyników badań i rozwiązań technicznych w zakresie wentylacji i klimatyzacji szpitali.

logoPZITSIntegracja przedstawicieli środowiska medycznego, mających nieocenione doświadczenia z codziennej pracy i funkcjonowania szpitali, z inżynierami, odpowiadającymi za projektowanie, wykonanie i eksploatację obiektów, przyczyni się do zwiększenia poziomu wiedzy i świadomości w obydwu grupach. W konsekwencji, synergia ta doprowadzi do powstawania rozwiązań lepiej dopasowanych do specyfiki prowadzonych prac – nie tylko na salach operacyjnych, ale i w pracowniach inżynierskich. Dodatkowo, a może przede wszystkim, wpłynąć może na sposób myślenia o wpływie warunków środowiska prac na komfort i bezpieczeństwo w pomieszczeniach służby zdrowia – aspekty niezmiernie istotne zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego.

Podczas konferencji przedstawione będą następujące referaty:

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym przez Ministra Zdrowia, jak również przez Naczelną Izbę Lekarską oraz Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Patronat medialny nad konferencją objęła m.in. redakcja „Polskiego Instalatora”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Rejestracja do udziału w konferencji (bezpłatnie) możliwa jest przez stronę: https://klimatyzacjawszpitalach.is.pw.edu.pl/