envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

Advertisement


Grupa MTP podjęła decyzję o kolejnym przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE ‒ z kwietnia 2021 r. na 14-16 września 2021 r. Jak podkreślono w komunikacie, decyzja ta została podjęta w trosce o najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także przy uwzględnieniu opinii wystawców, stowarzyszeń branżowych oraz pozostałych partnerów.

66

W tym samym terminie, tj. od 14 do 16 września 2021, odbędą się także targi Securex i Greenpower.
Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez nas wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów we wrześniu przyszłego roku pozwoli jeszcze bardziej podnieść merytoryczną jakość wydarzenia i przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających – zapewnił dyrektor Targów INSTALACJE Mateusz Szymczak. Dodał również ‒ W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację INSTALACJI. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów. Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by czas dzielący nas od kolejnej edycji INSTALACJI wykorzystać do stworzenia jeszcze ciekawszego programu, oferty handlowej i platformy nawiązywania nowych relacji biznesowych.

Informacja przekazana przez organizatora Targów INSTALACJE redakcji „Polskiego Instalatora”, tradycyjnie już patronującej kolejnym edycjom tego wydarzenia, ma oczywiście związek z obecną sytuacją wywołaną przez rozprzestrzenianie się COVID-19 i ograniczeniami w funkcjonowaniu branży targowej i eventowej. Część organizatorów podjęło decyzje o odwołaniu planowanych imprez lub zmianie ich terminów, część decyduje się na zorganizowanie wydarzeń w formule on-line. To ostatnie rozwiązanie ma jednak wiele ograniczeń, choćby logistycznych i poznawczych, dlatego również obarczone jest dużym ryzykiem. Tradycyjna formuła rzeczywistych spotkań branży z pewnością jest nie do przecenienia. Dlatego życzymy grupie MTP i nam wszystkim jak najszybszego powrotu do normalności oraz realnej szansy na zorganizowanie Targów INSTALACJE w dotychczasowej formie, z jeszcze ciekawszym programem i w planowanym terminie.

Redakcja „Polskiego Instalatora”


 

pi