envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa10FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020 - XVIII Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej.

Już 3 i 4 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największych w Polsce targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Największa w Polsce specjalistyczna impreza skierowana do profesjonalistów - projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji zgromadzi ponad 170 wystawców, którzy na powierzchni 10 000 m2 zaprezentują swoją ofertę. W tegorocznej edycji zaprezentują się nie tylko liderzy polskiego rynku, ale także wystawcy z Turcji, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Czech, Szwajcarii.

Wystawcy oferują pełną gamę wyrobów do wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Szczególnie warte zauważenia są licznie prezentowane centrale wentylacyjne – od małych i średnich po sekcyjne. Nie mniej licznie będą obecni producenci, importerzy i dystrybutorzy wentylatorów do wszelkich zastosowań. Zauważalna jest również rosnąca grupa filtrów i rozwiązań służących oczyszczaniu powietrza, będą odpowiedzią rynku na potrzeby filtracji i uzdatniania powietrza. Firmy z zakresu klimatyzacji zapowiadają wiele sezonowych nowości. Nie zabraknie także urządzeń i komponentów do instalacji chłodniczych.

Na stronie www.forumwentylacja.pl jest dostępna kompletna lista wystawców z rozbudowanymi prezentacjami. Wyszukiwarka wystawców umożliwia odnalezienie firm oferujących konkretne wyroby. Dla osób planujących wizytę na targach przydatna będzie funkcja pozwalająca przygotować indywidualną, tematyczną listę wystawców wraz z numerami ich stoisk, którą można wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Strona jest przystosowana także do urządzeń mobilnych.

11

Zapowiadane są dziesiątki nowości, z których aż 46 zostanie zaprezentowanych w ramach Konkursu NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2020. Wyroby ubiegają się o nagrodę w dwóch kategoriach: Wentylacja i Klimatyzacja. Do Konkursu zostały zgłoszone wyroby, które weszły na rynek nie wcześniej niż od początku roku 2019. Wiele ze zgłoszonych będzie mieć swoją polską premierę właśnie na targach FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA.

O wyborze zwycięzców w poszczególnych kategoriach i przyznaniu zaszczytnych tytułów NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2020 zdecydują zwiedzający targi. Każdy posiadacz biletu wstępu będzie mógł oddać głos w konkursie. Podczas elektronicznego glosowania będą liczone głosy, a o zwycięstwie decyduje ich bezwzględna liczba oddana na konkretny wyrób. Organizatorzy przygotowują dla głosujących liczne niespodzianki. Każdy kto odda głos otrzyma upominek. Wśród losowo przydzielanych niespodzianek są praktyczne gadżety. Każdego dnia do wylosowania jest także tablet. Warto więc wskazać własnego faworyta wśród produktów zgłoszonych do konkursu, a przy odrobinie szczęścia można się stać także zwycięzcą atrakcyjnej nagrody.

Na stronie www.forumwentylacja.pl/konkurs jest dostępna kompletna lista wyrobów zgłoszonych do konkursu z rozbudowanymi prezentacjami.

12

17

Pomysłodawcą i organizatorem targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.


 

pi