envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Rosoła 10a
02-786 Warszawa

FORUM TERMOMODERNIZACJAJuż po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Coroczne spotkanie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a udział biorą także przedstawiciele ministerstw i instytucji kierujących działaniami dotyczącymi efektywności energetycznej.

Program oraz więcej informacji  https://zae.org.pl/forum-termomodernizacja-2020/

Zgłoszenie uczestnictwa w FORUM odbywa się on-line za pomocą formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych

Formularz zgłoszenia https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqq7pN5tiQi8VhsJIdZQs5-FXrkcKEcycdIzTOD2_xK1hzCA/viewform
Koszt uczestnictwa w FORUM wynosi:

  • dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami 120,00 zł brutto,
  • dla pozostałych osób 220,00 zł brutto. 

Ze względów organizacyjnych wpłaty prosimy dokonywać wyłącznie na konto bankowe ZAE:

ING Bank Śląski nr 07 1050 1038 1000 0022 3616 2661.

Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat mija 19 marca 2020 r.


Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką spotkania, o możliwości uczestnictwa w FORUM decyduje data wpłynięcia zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty za uczestnictwo.


 

pi