envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 WarszawaPolska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła zaprasza architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką domu plus energetycznego na bezpłatne szkolenie. Tematem wiodącym szkolenia jest "Dom plus energetyczny – czy warto projektować „Dom bez rachunków”?"

plakat
Termin: 07.11.2019 godz. 11:00
Szkolenie on-line: wymagana rejestracja
Prowadzący szkolenie: Paweł Lachman
Tytuł prezentacji: Dom plus energetyczny – czy warto projektować „Dom bez rachunków”?

Program szkolenia:
• Jak zaprojektować dom jednorodzinny, w którym koszty ogrzewania, ciepłej wody, chłodzenia oraz energii elektrycznej wynoszą około 200 zł rocznie?
• Jak dobrać elementy wyposażenia technicznego do „Domu bez rachunków”?
• Na co zwrócić uwagę od strony projektowej?
• Przykłady budynków plus energetycznych w Polsce

Informacja o webinarium: http://bit.ly/2nXmvMb
Rejestracja na webinarium pod linkiem: http://bit.ly/2MMa4eo

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.
** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Źródło: PORT PC]

 

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) jest stowarzyszeniem branżowym, którego celem jest wzmocnienie wizerunku technologii pomp ciepła poprzez stworzenie systemu zarządzania jakością, opracowanie i wdrożenie standardów technicznych oraz certyfikowanie i przeprowadzanie profesjonalnych porad technicznych na europejskim rynku. PORT PC od 2012 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Pomp Ciepła (EHPA) z siedzibą w Brukseli. Ponadto współpracuje z europejskimi organizacjami branżowymi, w tym z niemieckim BWP i niemieckim stowarzyszeniem inżynierów VDI.
Więcej informacji na stronie: www.portpc.pl


 

pi