Drukuj
Nadrzędna kategoria: Aktualności

20W dniach 11-13 października 2018 roku Warszawa będzie miejscem spotkania branży szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE) z Polski i nie tylko. W Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Energii Odnawialnej RE-energy.
Targi Energii Odnawialnej RE-energy to unikatowe wydarzenie targowe, podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie związane z wykorzystaniem energii odnawialnej. Wydarzenie zapowiada się jako międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Organizatorzy przewidują udział 120 wystawców oraz 5 000 dwiedzających.

Smart Energy – inteligentne rozwiązania w energetyce
Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, samochody elektryczne, magazynowanie energii oraz efektywność energetyczna.
Po raz ósmy w Warszawskim Centrum EXO XXI odbędzie się „Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaika w Polsce" organizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki i dr Stanisławem Pietruszko. Podczas targów zostaną również poruszone zagadnienia magazynów energii na „3. Międzynarodowym Kongresie „Magazynowanie energii w Polsce", który jest organizowany we współpracy z ADM Poland.
W przygotowaniu są również dwa fora: Forum „Fotowoltaika dla każdego" i „Pompa ciepła w każdym domu". W specjalnie zorganizowanej Strefie Kariery będzie można zaczerpnąć informacji na temat rynku pracy w branży OZE oraz zapoznać się z licznymi ofertami pracy.
Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. W ramach Targów RE-Energy powstanie także strefa TermoEXPO, której celem jest zwrócenie uwagi na dwa zasadnicze aspekty wykorzystania energii odnawialnych: po pierwsze – energooszczędność, po drugie – przyjazność środowisku, a co za tym idzie obniżanie poziomu zanieczyszczania powietrza.