czwartek, lipiec 18, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 06/2019

Okladka PI 06 2019 internet

Łódzki Oddział Korporacji na Targach INTERBUD

ldz5W dniach 4-6 marca 2016 r. w łódzkiej hali Expo odbyły się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD. Podczas wydarzenia ponad 260 firm zaprezentowało najnowsze rozwiązania budowlane – urządzenia, materiały, technologie i usługi w zakresie projektowania, instalacji, wykonawstwa oraz finansowania budownictwa.

INTERBUD to jedna z największych imprez targowych branży budowlanej, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy i wykonawcy. Podczas trzech dni targów zaprezentowano materiały, technologie i usługi niezbędne na każdym etapie budowy. Wśród wystawców nie zabrakło również firm instalacyjnych, które na swoich stoiskach prezentowały nowinki techniczne. Targom towarzyszyły liczne szkolenia i warsztaty przygotowane przez fachowców budowlanych, architektów, prawników i menedżerów z branży.
Jak co roku Polska Korporacja Techniki SGGiK ufundowała nagrodę Laur Instalatora za najciekawsze rozwiązanie. W tym roku otrzymała ją firma Sapro Engineering – za pompę ciepła IVT GEO model 312 C. W branży instalacyjnej Nagrodę Złoty Kask otrzymała firma 4 Energy Tomika – za inwerterową pompę ciepła StiebeL Eltron WPL 15/25A. Firmie Iwona Pellets za kominki hybrydowe na pellet i drewno została przyznana Nagroda Wojewody Łódzkiego.

 ldz1    ldz2
1. Podczas otwarcia Targów INTERBUD w imieniu organizatora, firmy Interservis Sp.z o.o., wystawców i gości przywitał Paweł Babij, prezes Interservis   2. Wśród wystawców była również Polska Korporacja Techniki SGGiK oddział Łódź
     
 ldz3    ldz4
3. Stoisko firmy Sapro Engineering i nagrodzona Laurem Instalatora pompa ciepła IVT GEO 312 C   4. Wręczenie nagrody Złotego Kasku firmie 4 Energy Tomika – za inwerterową pompę Stiebel Eltron WPL 15/25A

Autor: Mariusz Murdzek

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem