poniedziałek, czerwiec 24, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Z Korporacji

Laureaci konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2016”

Nagordzeni 1Celem konkursu jest docenienie i wyróżnienie firm, które w szerokim zakresie swojej działalności na rynku instalacji, mogą się pochwalić szczególnymi osiągnięciami – za różnorodne formy ich aktywności, w tym za ciekawe opracowania technologiczne i konstrukcyjne. Jednocześnie chcemy uhonorować projektantów i inwestorów korzystających z nowoczesnych rozwiązań branżowych. W tym roku nagrodzono 10 firma w czterech kategoriach.

Więcej...

Świętowaliśmy 25-lecie Polskiej Korporacji Techniki SGGiK

Gala 82 czerwca, na corocznej Wiosennej Gali Instalatorów, wraz z wieloma przedstawicielami naszej branży świętowaliśmy 25-lecie Polskiej Korporacji Techniki SGGiK. Podczas uroczystości były odznaczenia państwowe, dodatkowe, pozakonkursowe statuetki „Złotego Instalatora”, gratulacje od podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tomasza Żuchowskiego, a także od stowarzyszeń i firm od lat współpracujących z Korporacją. Był też ogromny tort i wspaniała atmosfera.

Więcej...

Laureaci konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2015”

DSC 0026W tym roku nagrodzono 10 firm w pięciu kategoriach.

Więcej...

Wiosenna Gala Instalatorów 2016

P103057920 maja br. kolejny raz świętowaliśmy z wieloma przedstawicielami branży Wiosenną Galę Instalatorów, organizowaną przez Polską Korporację Techniki SGGiK oraz redakcję „Polskiego Instalatora”. Jak co roku, było i uroczyście, i przyjaźnie, radośnie, rozrywkowo, a w dodatku – bardziej tłumnie niż w poprzednich latach. To wyraźny sygnał, że dziś znów potrzebna jest nam integracja.

Więcej...

Co słychać w Dolnośląskim Oddziale Korporacji?

fot Marcin GoleńPod koniec marca b.r. Dolnośląski Oddział PKT SGGiK tradycyjnie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD we Wrocławiu, włączając się, jak w poprzednich edycjach, w pracę komisji konkursowej targów. To była jubileuszowa impreza – Hala Stulecia po raz trzydziesty gościła wystawców i odwiedzających TARBUD.

Więcej...

Łódzki Oddział Korporacji na Targach INTERBUD

ldz5W dniach 4-6 marca 2016 r. w łódzkiej hali Expo odbyły się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD. Podczas wydarzenia ponad 260 firm zaprezentowało najnowsze rozwiązania budowlane – urządzenia, materiały, technologie i usługi w zakresie projektowania, instalacji, wykonawstwa oraz finansowania budownictwa.

Więcej...

Z Dolnośląskiego Oddziału Korporacji

Zdj nr 116 października 2015 r. w Zamku Książ – trzecim, co do wielkości zamku w Polsce i największym na Dolnym Śląsku – odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa firmy Termet S.A., która świętowała 70-lecie swojej działalności.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem