niedziela, czerwiec 25, 2017

 Najnowsze wydania

 I&M 1/2017

InwestycjeModernizacje 01 2017

PI 2/2017

PI 3/2017

001 Okladka PI03

PI 8 2016 okładka

Z Korporacji

Laureaci konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2015”

DSC 0026W tym roku nagrodzono 10 firm w pięciu kategoriach.

Więcej...

Wiosenna Gala Instalatorów 2016

P103057920 maja br. kolejny raz świętowaliśmy z wieloma przedstawicielami branży Wiosenną Galę Instalatorów, organizowaną przez Polską Korporację Techniki SGGiK oraz redakcję „Polskiego Instalatora”. Jak co roku, było i uroczyście, i przyjaźnie, radośnie, rozrywkowo, a w dodatku – bardziej tłumnie niż w poprzednich latach. To wyraźny sygnał, że dziś znów potrzebna jest nam integracja.

Więcej...

Co słychać w Dolnośląskim Oddziale Korporacji?

fot Marcin GoleńPod koniec marca b.r. Dolnośląski Oddział PKT SGGiK tradycyjnie uczestniczył w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD we Wrocławiu, włączając się, jak w poprzednich edycjach, w pracę komisji konkursowej targów. To była jubileuszowa impreza – Hala Stulecia po raz trzydziesty gościła wystawców i odwiedzających TARBUD.

Więcej...

Łódzki Oddział Korporacji na Targach INTERBUD

ldz5W dniach 4-6 marca 2016 r. w łódzkiej hali Expo odbyły się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD. Podczas wydarzenia ponad 260 firm zaprezentowało najnowsze rozwiązania budowlane – urządzenia, materiały, technologie i usługi w zakresie projektowania, instalacji, wykonawstwa oraz finansowania budownictwa.

Więcej...

Z Dolnośląskiego Oddziału Korporacji

Zdj nr 116 października 2015 r. w Zamku Książ – trzecim, co do wielkości zamku w Polsce i największym na Dolnym Śląsku – odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa firmy Termet S.A., która świętowała 70-lecie swojej działalności.

Więcej...

Laureaci konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2014”

fot. 4Celem konkursu jest nagradzanie wybranych przez Sąd Konkursowy firm i instytucji działających na rynku instalacji w Polsce za różnorodne formy aktywności przypisane poszczególnym kategoriom. 

Więcej...

Wiosenna Gala Instalatorów 2015. Rozstrzygnięcie konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2014”

fot. 329 maja 2015 r. w warszawskim Domu Rzemiosła Polskiego – Pałacu Chodkiewiczów odbyła się coroczna Wiosenna Gala Instalatorów. Na imprezę, zorganizowaną przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję „Polskiego Instalatora”, przybyło wielu naszych partnerów, współpracowników i przyjaciół – fachowców z branży.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem