niedziela, czerwiec 16, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Poprzednie edycje

XIII Kongres INSTALEXPO już za nami!

IMG 228817 września 2015 r. w Centrum EXPO XXI odbył się XIII Kongres INSTALEXPO organizowany przez redakcję Polskiego Instalatora oraz Polską Korporację Techniki SGGiK. Jak co roku obejmował on konferencję techniczną oraz uroczyste rozstrzygnięcie jesiennej edycji prestiżowego konkursu o statuetkę Złotego Instalatora dla najlepszych wyrobów. W tym roku rangę wydarzenia wzmocniło partnerstwo z Międzynarodowymi Targami Aqua-therm Warsaw oraz Warsaw Build.

Więcej...

XII Kongres INSTALEXPO - wyniki konkursu o statuetkę "Złotego Instalatora"

XII Kongres INSTALEXPO - wyniki konkursu o statuetkę "Złotego Instalatora"23 października 2014 roku, w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej, odbył się XII Kongres INSTALEXPO!

Więcej...

XI Kongres INSTALEXPO

3 października 2013 r. odbył się XI Kongres INSTALEXPO, tradycyjnie organizowany przez redakcję Polskiego Instalatora i Polską Korporację Techniki SGGiK. Tak jak w poprzednich latach towarzyszyła mu konferencja oraz rozstrzygnięcie jesiennej edycji konkursu o statuetkę Złotego Instalatora 2013.

Więcej...

X Kongres INSTALEXPO

5 października 2012 r. odbyła się 10. edycja Kongresu Instalexpo, organizowanego tradycyjnie już przez redakcję Polskiego Instalatora wraz z Polską Korporacją Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. Impreza miała miejsce w Wyższej Szkole Menedżerskiej, przy ul. Kawęczyńskiej 36 w Warszawie. Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu była efektywność energetyczna urządzeń i instalacji – nowe trendy.

 

Więcej...

IX Kongres INSTALEXPO

27 października w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie podczas IX Kongresu InstalExpo organizowanego przez naszą redakcję przy współudziale Polskiej Korporacji Techniki SGGiK obchodziliśmy również nasze 20-lecie. Współorganizatorem Kongresu, jak zawsze, była Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

Więcej...

VIII Kongres INSTALEXPO

Ósmy już raz redakcja Polskiego Instalatora zorganizowała Kongres INSTALEXPO. Jak co roku odbył się on w Warszawie, tym razem w Airport Hotel Okęcie przy ulicy 17 Stycznia 24. Uczestnicy, którzy 30 września licznie przybyli do hotelu mieli okazję wysłu­ chać 11 prelekcji przygotowanych przez specjalistów w swoich branżach. Prezes Piotr Woźniak, krótkim wystąpieniem otworzył tegoroczny kongres. Tradycyjnie przy organizacji INSTALEXPO obecna była Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej I Klimatyzacji.

Więcej...

VII Kongres INSTALEXPO

Po raz kolejny, czyli już 7. redakcja "Polskiego Instalatora" zorganizowała Kongres INSTALEXPO. Miałon miejsce tradycyjnie w Warszawie w Hotelu LORD, przy al. Krakowskiej 218. Jednodniowa impreza konferencyjno-wystawiennicza odbyła siętym razem w ostatnim tygodniu września, we wtorek 29.

Więcej...

VI Kongres INSTALEXPO

14 października 2008 r. w Warszawie odbył się kolejny VI już Kongres INSTALEXPO, po raz trzeci zaś miał on miejsce w Hotelu LORD. Tematem przewodnim były "Efektywne instalacje – nowoczesna technika i akty prawne". Jak zawsze też praktyczny charakter "Polskiego Instalatora" odbił swoje wyraźne piętno na doborze tematyki, wszystkie bowiem referaty dotyczyły zagadnień rynkowych od przygotowywanych aktualnie aktów prawnych, przez wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii w instalacjach grzewczych, po praktyczne zagadnienia eksploatacji instalacji.

Więcej...

V Kongres INSTALEXPO

V Kongres odbył się pod hasłem "Sposoby uzyskania oszczędności energii i zużycia mediów w instalacjach, wykorzystanie OŹE". Tematy te dominowały więc zarówno wśród referatów, jak i... oferty wystawców. 

Więcej...

IV Kongres INSTALEXPO

Na jesieni tradycyjnie już specjaliści branży instalatorskiej mają okazję uczestniczyć w Kongresie INSTALEXPO. Impreza ta ma charakter konferencyjno-wystawienniczy. W tym roku odbyła się ona dnia 3 października 2006 roku w Hotelu LORD w Warszawie.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem