niedziela, czerwiec 17, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

VESBO szerzej wchodzi na polski rynek

altVESBO, wiodąca marka jednego z największych na świecie producentów wyrobów instalacyjnych i kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych firmy Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.S., wkracza szerzej na polski rynek.

Produkty Novaplast są dziś eksportowane do 66 krajów na całym świecie. Ich instalacje sanitarne, czy kanalizacyjne można spotkać w krajach Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, w Europie i Azji. Vesbo znane jest z najwyższej jakości wyrobów, nowatorskich rozwiązań technicznych i wysokich standardów obsługi klienta. Rolę działu inżynieryjnego i innowacyjnego dla rur i kształtek Vesbo pełni firma Arcon Handels GmbH (Monachium, Niemcy). Produkcja odbywa się w dwóch zakładach, o łącznej powierzchni 117 500 m2, w których wytwarza się 65 000 ton wyrobów rocznie.


VESBO Poland rozpoczyna swą działalność od zaoferowania na polskim rynku zgrzewanych instalacji sanitarnych z polipropylenu PP-R typ 3 do zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania. W skład systemu wchodzą: rury jednorodne z PP-R, rury z PP-R stabilizowane warstwą aluminium Vesbo STABI oraz rury kompozytowe z włóknem szklanym Vesbo FASER, a także szeroka gama kształtek do połączeń zgrzewanych i kształtek gwintowanych, umożliwiających łączenie instalacji z innymi systemami.

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem