czwartek, czerwiec 27, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

REHAU rusza w trasę!

20180818 rehau ONTHEROAD Signet

Batman miał swój Batmobil, a REHAU ma swój… showmobil, którym już niebawem wyruszy w Polskę! REHAU chce Cię poznać osobiście, dlatego firmowy zespół specjalistów rusza w trasę. Odwiedzą kilkanaście hurtowni w Polsce i mają nadzieję, że na jednym z tych spotkań będziesz również Ty.
Podczas spotkań będziesz mógł dowiedzieć się więcej na temat produktów REHAU, dotknąć je i sprawdzić na żywo! Przedstawiciele REHAU odpowiedzą na każde Twoje pytanie, opowiedzą o nowościach produktowych, zaprezentują narzędzia instalacyjne, przedstawią ciekawe rozwiązana systemowe i to wszystko w jednym miejscu!

20180818 rehau BAU-D1370


Showmobil REHAU rozpoczyna swoją trasę 27.08.2018 r. w Baranowie i zakończy ją 28.09.2018 r. w Poznaniu.
Showmobil REHAU odwiedzi również: Wrocław, Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Lublin, Warkę, Warszawę, Brodnicę, Wejherowo, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wlkp., Konin, Strzałkowo oraz Swarzędz.
Szczegółowy terminarz spotkań i adresy hurtowni, w których będzie showmobil REHAU znajduje się tutaj

Niespodzianka dla nowych instalatorów
Jeśli jeszcze nie należysz go do grona instalatorów REHAU, przyjdź na spotkanie w showmobil REHAU i zarejestruj się w programie – przedstawiciel REHAU przeprowadzi Cię przez rejestrację. Dla każdego nowego klubowicza przygotowana jest profesjonalna miarka REHAU. Więcej o tym programie przeczytasz tutaj >>>
„Chcemy być bliżej Ciebie. Spotkajmy się!”

Instaluj korzyści z REHAU!

20180818 rehau BAU-D1432

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem