wtorek, październik 23, 2018

    Najnowsze wydanie


    PI 3/2018

okładka PI3

 

Instalacje wewnętrzne

Galwaniczne uzdatniacze wody Energywater®

76Energywater® to przepływowy galwaniczny uzdatniacz wody. Jego pierwszą i podstawową funkcją jest eliminacja kamienia z instalacji i zabezpieczenie jej przed jego ponownym osadzaniem się. Cała reszta zalet to pochodne głównej funkcji.

Więcej...

Odwodnienia liniowe w łazienkach

41

Decydując się na zamontowanie odwodnienia liniowego, powinniśmy już na etapie budowy instalacji przewidzieć wyprowadzenie podejścia do pionu kanalizacyjnego na odpowiedniej wysokości nad stropem. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnej ingerencji w pion kanalizacyjny i posadzkę oraz zapewni odpowiedni spadek przewodów.

Więcej...

Bezpieczne połączenie od PERFEXIM gwarantowane Aprobatą ITB!

Łączniki mosiężne i mosiężne chromowane przeznaczone są do łączenia rur i elementów instalacji wykonanych z miedzi, stopów miedzi, stali lub żeliwa z końcówkami z gwintem według normy PN-EN ISO 228-1:2005, znajdują zastosowanie w instalacjach:

  • centralnego ogrzewania;
  • wodociągowych wody zimnej i ciepłej (w tym woda pitna);
  • chłodniczych i solarnych napełnianych 50% roztworem glikolu (wody lodowej);

70

Więcej...

Rury w systemie PERFEKT System

43PERFEKTSystem to pełny, nowoczesny system przeznaczony do instalacji grzewczych – ogrzewania grzejnikowego i podłogowego oraz instalacji wodociągowych wody zimnej oraz ciepłej. W jego skład wchodzą m. in. rury wielowarstwowe oraz złączki.

Więcej...

Seria e.syline. Elektroniczne, zintegrowane zestawy hydroforowe do stabilizacji oraz podnoszenia ciśnienia

60Seria e.syline to linia elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymania odpowiedniego ciśnienia w domu czy w mieszkaniu. E.SYBOX MINI 3 oraz E.SYBOX to seria w pełni zintegrowanych zestawów hydroforowych wraz z akcesoriami, oferująca rozwiązania o szerokim zakresie zastosowań – od małego mieszkania po zespoły mieszkaniowych budynków wielorodzinnych.

Więcej...

Uzdatnianie wody pitnej w budynkach jednorodzinnych

42W ostatnich latach coraz częściej zwracamy uwagę na jakość wody. Nic w tym dziwnego, bo jej parametry mają ogromny wpływ na smak przygotowywanych w kuchni potraw, kondycję skóry po kąpieli, a także efektywność i żywotność sprzętu AGD. Co decyduje o jakości wody i w jaki sposób można ją uzdatnić, by miała pożądane właściwości? – Przyjrzyjmy się najczęściej wykorzystywanym w tym celu rozwiązaniom.

Więcej...

Systemy hydroforowe w budynkach mieszkalnych

Odpowiednie ciśnienie w instalacji wodociągowej w budynku to nie tylko kwestia komfortu użytkowników, ale i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Gdy nie jest ono wystarczające przy zaopatrzeniu w wodę z sieci wodociągowej lub gdy budynek korzysta z własnego ujęcia wody, niezbędne jest zastosowanie lokalnych urządzeń do podwyższania ciśnienia wody. Jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje rynek i jak optymalnie dobrać zestaw hydroforowy?

43

Więcej...

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem