piątek, maj 24, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

Instalatorzy HERZ KDFplus na Teneryfie

Klub Dobrego Fachowca plus, to program partnerski firmy HERZ, który powstał z myślą o najlepszych instalatorach posiadających autoryzację firmy. Ideą powstania programu KDF+ była budowa elitarnej grupy profesjonalnych instalatorów potrafiących tak wykonywać instalacje, aby zapewnić ostatecznym użytkownikom możliwość skorzystania ze wszystkich zalet wyrobów marki HERZ.


W listopadzie br. grupa najaktywniejszych uczestników programu KDF+ została zaproszona na wyjątkowy wyjazd szkoleniowy. Tym razem miejscem spotkania klubowiczów była Teneryfa - jedna z Wysp Kanaryjskich, zwana również Wyspą Wiecznej Wiosny. Przyjazny klimat, zróżnicowany krajobraz i wyjątkowa kultura sprawiają, że Teneryfa jest idealnym miejscem dla osób poszukujących zarówno odpoczynku jak i rozrywki. Wyspa, którą oblewają turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego ma łagodny klimat, bujną roślinność i wiele cennych zabytków. Podczas tygodniowego pobytu na Teneryfie instalatorzy mogli uzyskać informacje o najnowszych i najciekawszych rozwiązaniach marki HERZ dedykowanych dla systemów sanitarnych i grzewczych . Nie zabrakło również informacji dotyczących urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł enrgii.

Oprócz zdobywania wiedzy technicznej uczestncy pobytu mieli wystarczająco dużo czasu, aby poznać bliżej uroki Teneryfy. Zdecydowanie najwięcej wrażeń przyniosła wyprawa na wulkan Teide (3700 m.n.p.m.), a także rejs katamaranem po Atlantyku na spotkanie z waleniami oraz pokazy orek i delfinów w Loro Parku.

 

Dariusz Odroń

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem