poniedziałek, czerwiec 24, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Immergas uruchomił nowy portal poradnikowy o ogrzewaniu domu.

1 października wystartował nowy portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę lub remont domu, modernizują ogrzewanie w mieszkaniu lub są po prostu entuzjastami ekologii i energooszczędnych rozwiązań. Jego główną ideą jest dostarczenie unikalnej wiedzy podanej w przystępnej dla użytkownika formie z dziedziny nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych, gospodarowania finansami, oszczędzania i budowania świadomości ekologicznej.84

Specjalnie opracowane materiały dostępne na portalu w przyjazny sposób wyjaśniają często skomplikowane zagadnienia, w obliczu których stoją nasi Klienci, osoby rozpoczynające budowę czy remont domu.
Content marketing w strategii komunikacji marki Immergas to odpowiedź na zmieniającą się potrzebę rynku i klientów, którzy stają się coraz bardziej świadomi i poszukują informacji dotyczących dostępnych rozwiązań w dziedzinieogrzewania. Założeniem portalu jest to, aby użytkownik potrafił świadomie podjąć decyzje zakupowe i wiedział, co jest istotne przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu grzewczego.

www.immergas.pl

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem