piątek, kwiecień 26, 2019

    Najnowsze wydanie


 PI 9_10/2018
Okładka 9 10

 

Stylowy wieczór z JUNKERS-BOSCH

74 września Junkers-Bosch zaprosił swoich kluczowych partnerów biznesowych na największe wydarzenie VIP zorganizowane w Gmachu Politechniki Warszawskiej. W wyjątkowym spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób: instalatorzy, serwisanci, dystrybutorzy i projektanci współpracujący z marką oraz przedstawiciele mediów. Prezentacje urządzeń marki i bogaty program artystyczny sprawił, że była to niezapomniana noc.

Miejsce spotkania nie było przypadkowe. Politechnika to kolebka wiedzy technicznej niezbędnej do konstruowania innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń grzewczych. Tematem przewodnim wydarzenia była zmiana. Podczas wieczoru zaprezentowano, jak szybko organizacja dopasowuje się do potrzeb rynku i klientów, a w Auli Politechniki można było podziwiać najnowszą linię designerskich urządzeń Junkers-Bosch.
Początkowa czarno-biała scenografia nawiązywała do  nowych urządzeń z frontami wykonanymi z hartowanego szkła, które na rynku dostępne są także w kolorze czarnym. To właśnie Junkers-Bosch jako pierwszy wprowadził urządzenia w tym kolorze do oferty.
Wraz z kolejnymi występami artystycznymi scenografia nabierała kolorów podkreślając aspekt zmiany. Uczestnicy podziwiali m. in. teatr cieni, led logo show, pokazy taneczne i akrobatyczne.Nad głowami gości krążył sterowiec, który rejestrował obraz przekazywany na żywo na ekran główny. W finale na scenie wystąpiła Doda z zespołem The Virgin, a po jej koncercie pojawiła się tort uświetniający 25 lat obecności na rynku marki Junkers.

www.bosch.com

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem