środa, czerwiec 26, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Nagroda RED DOT dla aplikacji firmy VAILLANT multiMATIC w kategorii Interface Design

1Vaillant poinformował, że aplikacja mobilna multiMATIC została nagrodzona Red Dot Award 2018 w kategorii wyglądu interfejsu.
Firmy i projektanci z 45 krajów zgłosili do konkursu ponad 8 600 innowacyjnych projektów. Jury złożone z 24 międzynarodowych ekspertów projektowych nagrodziło projekty, które przekonują dobrym wzornictwem i kreatywnością. Aplikacja multiMATIC to inteligentny sposób sterowania systemem ogrzewania, wentylacji i chłodzenia Vaillant za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Użytkowanie aplikacji jest intuicyjne, a dane dotyczące systemu łatwe do zrozumienia. Programy czasowe są proste do zdefiniowania, a szereg specjalnych funkcji umożliwia krótkoterminowe ręczne sterowanie bez zmiany profilu użytkownika. multiMATIC przedstawia prognozę zużycia gazu i energii elektrycznej, ogrzewania i ciepłej wody.
Podczas projektowania skupiono się na potrzebach użytkowników i wykorzystano najlepsze doświadczenia w celu stworzenia maksymalnie przyjaznego interfejsu. Czytelne ikony pozwalają bez zastanowienia zrozumieć funkcjonalności aplikacji i nauczyć się w pełni wykorzystać jej możliwości.
Aplikacja jest darmowa.

www.vaillant.pl

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem