środa, czerwiec 26, 2019

Najnowsze wydanie
Nr 05/2019

Okladka PI 05 2019 internet

Ferrari dla instalatora. Konkurs promujący nowy system rurowy

Rettig Heating, właściciel marki Purmo, ogłosił wśród instalatorów konkurs „Sztuka Wyboru", który nawiązuje do premiery nowego produktu – systemu rurowego Cleverfit Axial. Potrwa on do końca 2018 roku i wyłoni 3 zwycięzców, którzy w nagrodę odwiedzą muzeum legendarnej marki Ferrari, zlokalizowane w Bolonii oraz staną przed niepowtarzalną szansą, by zasiąść za kierownicą wybranej sportowej bestii spod znaku wierzgającego czarnego konia.11

Formalnie do zabawy może przystąpić każdy pełnoletni obywatel RP. By zarejestrować się w konkursie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy dokonać zakupu produktów z rodziny Cleverfit (Axial lub Radial) lub ogrzewania płaszczyznowego na kwotę minimum 10 000 zł oraz przesłać kopię faktury zakupu wraz z formularzem konkursowym na adres Rettig Heating Sp z o. o., ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa z dopiskiem – Konkurs „Sztuka wyboru" lub skan w/w dokumentów na e-mail: michal.pawlak@ purmo.pl, nie później niż do dnia 07.01.2019 r. (decyduje
data stempla pocztowego).
„Nowy system rurowy to dla nas doskonały powód do świętowania. Poszukiwaliśmy nagrody, która zainspiruje każdego, a jednocześnie będzie pobudzać wyobraźnię. Postawiliśmy na Ferrari, ponieważ uważamy, że analogicznie do systemów rurowych Purmo – niezależenie, który model wybierzesz to i tak będzie to doskonały wybór". – mówi Emilia Dudek, Marketing Manager w Purmo, marki należącej do koncernu Rettig Heating.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni na zasadzie rywalizacji polegającej na zebraniu jak największej ilości punktów. Uczestnicy konkursu otrzymują 1 punkt za każde poświadczone fakturą, wydane 2000 zł netto na zakup produktów objętych konkursem. Nagroda główna zostanie przyznana trzem najlepszym instalatorom w kraju, z największą ilością punktów zebranych w okresie trwania konkursu.
Natomiast nagrody dodatkowe przygotowane przez organizatora to m.in., odzież robocza, profesjonalne narzędzia, powerbanki, głośniki bluetooth, tablety, smartfony, karty paliwowe i bony Sodexo.
„Stworzyliśmy dla każdego instalatora wirtualny portfel, w którym gromadzi punkty, a następnie ma możliwość samodzielnego wyboru nagród. To wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy pewność, że wygrana będzie dopasowana do jego indywidualnych potrzeb." –Marcin Kotarski, Product Manager z Purmo, marki należącej do koncernu Rettig Heating.

www.purmo.com/pl/professionals/instalatorzy-konkursy.html

homeWyszukiwarka

homeTagi

homeWydarzenia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem