sobota, czerwiec 23, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

GROHE Truck po raz kolejny odwiedzi Polskę!

GROHE Truck Tour po raz kolejny odwiedzi Polskę 2Nowoczesna ciężarówka firmy GROHE po raz kolejny odwiedzi Polskę! Tym razem na trasie mobilnego centrum prezentującego nowości marki znajdą się Gliwice, Częstochowa oraz Warszawa. To doskonała okazja, by z bliska zobaczyć najnowsze rozwiązania do kuchni i łazienki oraz zasięgnąć rady ekspertów GROHE.

Nowy, ulepszony GROHE Truck, który zadebiutował na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie, podczas swojej trasy zaplanowanych ma ponad 1000 przystanków w miejscowościach rozsianych w aż 30 krajach. Kolejne z zaplanowanych wizyt odbędą się w Polsce. W pierwszej kolejności GROHE Truck Tour zawita do Gliwic, gdzie 5 września, od godziny 10.00 do 19.00, dostępny będzie dla odwiedzających przy salonie łazienkowym Sanimex, przy ulicy Łabędzkiej 24.
GROHE Truck Tour po raz kolejny odwiedzi Polskę 1Już następnego dnia, 6 września, szansę na odwiedzenie ciężarówki będą mieć natomiast mieszkańcy Częstochowy. Ulokowany przy salonie łazienkowym CMB Częstochowa, przy ulicy Świętej Jadwigi 112, dostępny będzie między godziną 12.00 a 19.00. W obu lokalizacjach każdy z odwiedzających będzie mógł przetestować możliwości systemu kuchennego GROHE Blue Home, próbując krystalicznie czystej, świeżej wody o ulubionym natężeniu bąbelków.
Po wizytach w miastach ulokowanych w południowej Polsce, GROHE Truck ruszy do Warszawy, która będzie ostatnim przystankiem na polskim odcinku trasy. Tym razem ciężarówka zatrzyma się przy salonie łazienkowym Omnicom, przy ulicy Domaniewskiej 37b, gdzie zostanie otwarta największa w Warszawie ekspozycja produktów GROHE, uwzgledniająca nowości pokazane na tegorocznych Targach ISH wraz ze strefą dedykowaną architektom wnętrz. To miejsce pełne inspiracji dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań do swojej łazienki. Truck GROHE do dyspozycji odwiedzających będzie między godziną 9.00 a 14.00.
Każdy, kto odwiedzi mobilne centrum, będzie miał szansę zapoznać się z prezentowanymi w nim najnowszymi produktami GROHE oraz porozmawiać z ekspertami marki. Dodatkowo, będzie to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o nowoczesnych technologiach i sprawdzić, które rozwiązania marki najbardziej odpowiadają indywidualnym potrzebom.


Kontakt dla mediów:
Justyna Jówko, Ogilvy PR
tel. 507 000 082
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem