sobota, luty 24, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 8/2017

001 Okładka PI08

001 Okladka IM02 2017

Zmiana wydawcy banner

Geberit On Tour kończy swoją VI trasę!

Schowek01afssagasgyawheaweuhZ tegorocznej akcji Geberit On Tour został już tylko finał. Od maja do sierpnia Geberit przemierzył blisko 13 000 km po całej Polsce, wydając 39 śniadań, w których wzięło udział aż 1404 instalatorów! Mieli oni szansę na udział w szkoleniu, a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania u źródła. Dzięki temu żadne informacje, trendy, ani nowości produktowe nie są owiane tajemnicą.

Dla instalatorów i całych rodzin

Schowek01pniolkjvhlGeberit On Tour jest akcją podzieloną na dwie części. Pierwsza z nich to śniadania, podczas których można zasięgnąć informacji o produktach, nowościach, a także skorzystać z atrakcyjnych warunków na złożenie zamówienia. To idealna okazja, aby zasięgnąć fachowego wsparcia u doradców technicznych, do dyspozycji był również warsztat, gdzie można było wykonać połączenia rur z nowego systemu rurowego. Geberit Volex pozwala na rozwiązanie kwestii niezawodnego rozprowadzania w budynkach zimnej i gorącej wody, ogrzewania grzejnikowego, a także ogrzewania podłogowego.

Drugą częścią kampanii Geberit On Tour były eventy weekendowe – Geberit Volex. To szansa na doskonałą zabawę w rodzinnym gronie, sprawdzenie się w konkurencjach sportowych, a także możliwość dostania się do finału. W tym roku weekendy w ramach Geberit Volex spędziły z nami aż 703 osoby.

Zobacz film podsumowujący weekendy dla instalatorów Geberit On Tour 2017: https://www.youtube.com/watch?v=5UpxHmbAfk

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem