sobota, czerwiec 23, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Taconova otwiera własną spółkę w Polsce

Taconova LogoW związku z dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat działalności w Polsce, szwajcarska firma Taconova postanowiła otworzyć własną spółkę handlową z siedzibą w Poznaniu. W wyniku działania, które potwierdza, że polski rynek jest obecnie jednym z kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorstwa, powstała spółka Taconova Polska Sp. z o.o.

W związku z utworzenia nowej struktury, od lipca obowiązuje zmodyfikowany cennik złotówkowy, dzięki któremu wszystkie faktury będą wystawiane w polskiej walucie. Jednocześnie przeliczenie cen na złotówki zagwarantuje ich ustabilizowanie przez kolejne kilka lat. – Nieustannie dążymy do jeszcze lepszego poziomu obsługi oraz przepływu informacji, szybszego sporządzania ofert, krótszych terminów dostaw i wszystkiego co usprawni nasze wzajemne relacje – mówi Krzysztof Janowski, prezes zarządu Taconova Polska.
Taconova Group AG jest szwajcarskim przedsiębiorstwem, którego kompetencje obejmują kompensację hydrauliczną, technikę rozdzielania mediów, technikę systemową oraz armaturę. Produkty Taconova są znane i stosowane z powodzeniem na całym świecie.

Źródło: Taconova

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem