sobota, czerwiec 23, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Viessmann Budowlaną Marką Roku 2017 i partnerem koncepcji domu E4

cnxgmfhmffxt8 czerwca br. w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Budowlana Marka Roku 2017''. Firma Viessmann otrzymała nagrodę w kategorii pompy ciepła, którą odebrał Krzysztof Godala, dyrektor sprzedaży w oddziale Viessmann w Piasecznie (fot.).

Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, i partnerów biznesowych. Tytuł dla firmy Viessmann przyznano na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.
– Zdobycie tytułu Budowlanej Marki Roku, to dla nas duże wyróżnienie, tym bardziej w roku, w którym nasza firma obchodzi podwójny jubileusz: 100 lat Grupy Viessmann na świecie i 25 lat w Polsce. Cieszy nas fakt, że wciąż rośnie zainteresowanie pompami ciepła. Badania wskazują, że w ciągu ostatnich sześciu lat rynek pomp ciepła praktycznie się potroił, a sprzedaż wciąż rośnie, przewyższając prognozy. Ta sytuacja rynkowa powoduje, że istnieje potrzeba edukacji i uświadamiania inwestorów, na co nasza firma stawia od samego początku działalności – mówi Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Sp. z o.o.

Schowek01agaehehhWartym uwagi przedsięwzięciem Viessmanna jest również to, że od 20 czerwca firma jest Partnerem „Koncepcji E4 Wienerberger", która stanowi odpowiedź na wymagania dotyczące odpowiedzialnego, energooszczędnego i zdrowego budownictwa. Projekt łączy najwyższej jakości nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z komfortem mieszkańców oraz estetyką bryły. E4 to koncepcja domu niskoemisyjnego, który spełnia restrykcyjne wymagania UE w zakresie zużycia energii, jakie będą obowiązywać od 2021 r. Do współtworzenia projektu w Polsce Wienerberger zaprosił firmy podzielające tę filozofię i wartości – Viessmann i FAKRO. E4 jest całościowym spojrzeniem na dom, opartym na czterech filarach,:

  • ekologia – dbałość o środowisko i stosowanie odnawialnych źródeł energii;
  • emocje i zdrowie – komfort zamieszkiwania w zdrowym domu;
  • energia – efektywne wykorzystanie energii;
  • ekonomia – przystępne koszty budowy i eksploatacji.

 

 Źródło: Viessmann

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem