niedziela, czerwiec 17, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Graf wzmacnia swoją obecność w Europie - firma Sotralentz zostaje włączona do grupy jako Graf Polska Sp. z o.o.

E Image Grossblassmaschine 01 4cGrupa Graf, przejęła firmę Sotralentz Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach. Przedsiębiorstwo od teraz będzie funkcjonowało jako Graf Polska Sp. z o.o. W ten sposób Grupa Graf poszerza swoje możliwości działania w Europie, w szczególności w zakresie lokalnych systemów oczyszczania ścieków i wzmacnia pozycję na rynku jako wiodący producent systemów zagospodarowania wody deszczowej. „Graf Polska jest bardzo ważnym etapem systematycznej rozbudowy naszych aktywności dystrybucyjnych w Europie Wschodniej", objaśnia dyrektor zarządzający Otto P. Graf.

Przejęcie związane jest z intensyfikacją działań na rynkach Polski i Europy Wschodniej. Ponadto Graf Polska Sp. z o.o. w powiązaniu z Grupą Graf będzie w stanie w przyszłości zaoferować znacznie więcej produktów i usług serwisowych.
Przedsiębiorstwo zlokalizowane na południowy zachód od Warszawy od ponad 20 lat produkuje i rozprowadza na rynku wschodnioeuropejskim przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy zagospodarowania wody deszczowej oraz zbiorniki na olej opałowy.
Oprócz działających do tej pory spółek - córek we Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Australii, Grupa Graf powiększa się o nową lokalizację o ważnym znaczeniu strategicznym. Przedsiębiorstwo generuje obecnie obrót w wysokości 95 000 000 euro i zatrudnia na całym świecie około 450 pracowników.

Informacje o przedsiębiorstwie:

Sotralentz PL finalGrupa Graf istnieje już od ponad 50 lat. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe rozwiązania w zakresie przydomowych systemów oczyszczania ścieków oraz wykorzystania, rozsączania i magazynowania wody deszczowej. Ofertę uzupełnia szeroki asortyment separatorów tłuszczów i węglowodorów. Doświadczenie grupy Graf obejmuje ponad 200 zarejestrowanych wzorów użytkowych i patentów.

Gamy produktów: Wykorzystanie wody deszczowej,
Rozsączanie i magazynowanie wody deszczowej,
Przydomowe oczyszczalnie ścieków.
Rok założenia: 1962
Dyrektor zarządzający: Otto F. Graf / Otto P. Graf
Obrót w roku 2016: powyżej 95 000 000 €
Pracownicy: 450 na całym świecie
Graf na całym świecie:
Graf reprezentują partnerzy na całym świecie. Na szczególnie istotnych rynkach, koordynację aktywności dystrybucyjnych prowadzi spółka krajowa. Obecnie Graf eksportuje produkty do ponad 60 krajów na świecie.


Więcej informacji:
www.graf.info
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem