niedziela, czerwiec 17, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Konkurs Venture Industries i DABROwent. Można wygrać wyjazd do Maroka

smallEkskluzywny wyjazd do Maroka dla 14 osób to główna nagroda w konkursie firmy Venture Industries zorganizowanym wspólnie z hurtownią wentylacyjno-klimatyzacyjną DABROwent z Bydgoszczy. O szczegółach oferty można dowiedzieć się ze strony www.dabrowent.pl/adventure.

Aby przystąpić do konkursu należy przede wszystkim zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie konkursu. Można go wypełnić on-line lub wydrukować i wysłać pocztą na adres siedziby DABROwent: Bydgoszcz, ul. Szajnochy 11.

Zbieraj dirhamy na bilet

Aby znaleźć się w gronie zwycięzców należy zebrać jak największą ilość konkursowej waluty - dirhamów. Punkty zdobywa się poprzez robienie zakupów w hurtowni DABROwent, jednak ich ilość zależy od konkretnych produktów, które mają różne przeliczniki. Za każde 100 zł wydane na asortyment Venture Industries uczestnik dostanie 2 dirhamy, ale za zakup produktów tego producenta w formie przedpłaty można zdobyć już 4 dirhamy. Hurtownia premiuje również zakupy pozostałego asortymentu marki z branży HVAC. Jednak za inne produkty można dostać tylko 1 punkt.

 

punktacja

 

Organizatorzy konkursu zabiorą do Maroka aż 14 osób, po dwie osoby z każdej firmy. W trakcie wakacji na laureatów wyjazdu będzie czekała moc atrakcji, m.in. wyjazd do Marrakeszu, gdzie poznają kulturę i kulinaria współczesnego Maroka, czy elitarna biesiada w wiosce Berberów, czyli ludności zamieszkującej ten kraj.

Konkurs ruszył 30 maja i potrwa do 15 grudnia 2017 roku. Sam wyjazd organizatorzy zaplanowali na marzec 2018 roku.

Źródło: DABROwent

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem