niedziela, czerwiec 17, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Nowa strona www marki Sofath

sofath stronaMarka Sofath zaprezentowała swoją stronę internetową w nowej odsłonie. Pod adresem www.sofath.pl dostępna jest teraz bardziej intuicyjna i przejrzysta wersja serwisu, z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności.

Na stronie można znaleźć zbiór wszelkich niezbędnych informacji o produktach dostępnych w ofercie marki, a także opis zrealizowanych inwestycji i aktualności z życia firmy. Serwis daje również możliwość szybkiego i łatwego wyszukania autoryzowanych koncesjonerów Sofath w całej Polsce. Klienci znajdą tam też kalkulator, za pomocą którego bez problemu mogą obliczyć prognozowane wydatki oraz oszczędności związane z zakupem i eksploatacją pomp ciepła oraz zestawów fotowoltaicznych. Dodatkowo specjalnie przygotowane tabele pozwolą oszacować czas zwrotu kosztów.

Dla osób, które dopiero zastanawiają się nad inwestycją w odnawialne źródła energii, przygotowano bazę wiedzy, która pomoże zrozumieć ideę OZE i podjąć właściwą decyzję w wyborze urządzenia grzewczego. Przy skorzystaniu z formularza „darmowa wycena” nieodpłatnie i niezobowiązująco zostanie dostarczona kompletna wycena systemu grzewczego opartego o pompę ciepła Sofath.

Głównym celem, jaki przyświecał twórcom nowej strony, było stworzenie nowoczesnego i przystępnego narzędzia, które pozwoli w wygodny sposób poruszać się wśród produktów marki. Od teraz z serwisu można korzystać nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych.

Więcej informacji: www.sofath.pl

Źródło: Sofath

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem