sobota, kwiecień 21, 2018

 Najnowsze wydania

 EKO
Schowek02TRH
I&M 2/2017

PI 1/2018

okładkaPI01

001 Okladka IM02 2017

Zmiana wydawcy banner

IV Forum Ekologiczne w Kołobrzegu. Grohe Truck Tour wraca do Polski

GROHE Truck Tour Forum Ekologiczne w Kołobrzegu 6W dniach 7-9 czerwca w Kołobrzegu odbędzie się IV Forum Ekologiczne. Podczas trzech dni imprezy pod hasłem "Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia" na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje. Impreza, której partnerem strategicznym jest marka Grohe, obfitować będzie w liczne panele dyskusyjne, warsztaty oraz ekologiczne konkursy. Przedstawiciele władz, ludzie ze świata nauki i biznesu oraz pracownicy firm i instytucji związanych z ekologią podejmą dialog i wymienią doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. Wszystko po to, by podkreślić wagę troski o ekologię na każdej płaszczyźnie życia.

Przez cały czas trwania Forum wszyscy uczestnicy będą mieli szansę odwiedzić nowoczesny truck firmy Grohe, w którym będzie można zobaczyć, jak w prosty sposób zadbać o naturę. Zaprezentowane zostaną w nim najnowsze produkty firmy, których nowoczesne technologie służą oszczędności zarówno wody, jak i energii. To nie tylko doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się nowościom marki, ale także porozmawiać z ekspertami. Z kolei uczestnicy forum, szukający praktycznych i ekologicznych porad, w jaki sposób oszczędzać wodę podczas codziennych czynności, znajdą odpowiedź podczas prelekcji dotyczącej ekologii i oszczędzania wody. Eksperci Grohe doradzą, jak w łatwy sposób zadbać o naturę i obniżyć domowe rachunki.

Jako dodatkową atrakcję marka przygotowała też przestrzeń, w której każdy odwiedzający Forum będzie mógł przetestować możliwości Grohe Blue® Home – innowacyjnego systemu umożliwiającego pozyskiwanie krystalicznie czystej, gazowanej wody wprost z baterii. To idealne rozwiązanie na ciepłe, czerwcowe dni.

GROHE Truck Tour Forum Ekologiczne w Kołobrzegu 1

Podczas Forum Ekologicznego zorganizowanie zostanie również bieg z fundacją Kołobrzeg Biega oraz parada rowerowa prowadzona przez Agnieszkę Rylik oraz prezydenta miasta – Janusza Gromka. Każdy z uczestników biegu i parady otrzyma od Grohe wyjątkowy bidon.

IV Forum Ekologiczne to doskonała okazja dla poszukujących rozwiązań przyjaznych naturze. Kołobrzeg zaprasza wszystkich chętnych między 7 a 9 czerwca.

GROHE Truck Tour Forum Ekologiczne w Kołobrzegu 3

Źródło: Grohe

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

20180321banner hvac200x400

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem