envelope redakcja@polskiinstalator.com.pl home ul. Wąski Jar 9
02-786 Warszawa

instalacje ontour logo-01INSTALACJE ON TOUR, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, są wyjazdową formą eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów, których finał odbędzie się w kwietniu 2016 roku w Poznaniu podczas targów INSTALACJE. Konkursowe zadanie polega na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie,  17. czynności na przygotowanym modelu instalacji.

Pierwsze eliminacje odbyły się w Poznaniu 15.05.2015 r. Rywalizację wygrał Waldemar Jackowski z czasem 3 minuty oraz 31,13 sekundy. Na drugim miejscu uplasował się Jan Leniar z czasem 3 min. 56,50 sekundy, a na trzecim Krzysztof Francke, któremu wykonanie czynności konkursowych zajęło 4 min. oraz 4,62 sekundy. Łącznie na eliminacje w Poznaniu zgłosiło się 214 instalatorów, ostatecznie do zawodów przystąpiło 38.

• Wrocławiu (18 września)

Każdorazowo eliminacje będą odbywać się na terenie Hurtowni BIMS Plus. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc z każdej lokalizacji, poza nominacją do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, otrzymują także nagrody rzeczowe. Podczas eliminacji, oprócz części konkursowej, funkcjonuje  również grill party oraz strefa rodziny.

Partnerami – sponsorami projektu zostały firmy: Afriso, Brotje, Grundfos, Tece oraz Vogel&Noot.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji, regulamin, czynności konkursowe oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na: www.instalacjeontour.pl