wtorek, październik 23, 2018

    Najnowsze wydanie


    PI 3/2018

okładka PI3

 

Z życia branży

Konkurs na „Instalatora roku” na targach RENEXPO® Poland w Warszawie

image009 003Już po raz siódmy w Warszawie odbędą się targi branży fotowoltaicznej - RENEXPO® Poland. W tym roku zostanie zorganizowany konkurs  na „Instalatora roku 2017”. To pierwsza taka inicjatywa, która ma promować dobre praktyki i sprawdzić umiejętności polskich instalatorów. Najlepsza drużyna otrzyma nie tylko okolicznościowy puchar, ale również instalację fotowoltaiczną o mocy 3kW. Organizatorami akcji jest producent systemów fotowoltaicznych Corab oraz SHARP i SolarEdge.

Więcej...

Nowy nabór wniosków o dofinansowanie OZE w ramach RPO Województwa Łódzkiego

renewable-1989416 1920Zarząd Województwa Łódzkiego, jako instytucja zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego, ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów IV.1 Odnawialne Źródła Energii oraz IV.1.2 Odnawialne źródła energii Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Konkurs jest skierowany m.in do: jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw (w tym energetycznych), spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, szkół wyższych oraz organizacji pozarządowych.

Więcej...

Trendy rynku instalacyjno-grzewczego – kontynuacja dobrej passy w II kwartale 2017 r.

BudowaII kwartał 2017 r. w branży instalacyjno-grzewczej był kolejnym udanym okresem. Praktycznie wszyscy uczestnicy tego segmentu rynku, których zapytaliśmy o opinie, wskazali na tendencje wzrostowe w branży, oceniane jak zwykle na różnym poziomie.

Więcej...

Precyzyjna definicja przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych

przylacze22 czerwca 2017 r., uchwałą Sądu Najwyższego, rozstrzygnięta została jedna z ważniejszych kwestii dotyczących rynku usług wodociągowo-kanalizacyjnych – precyzyjnie zdefiniowano przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe.

Więcej...

GROHE startuje z programem szkoleniowym dla instalatorów z całej Europy!

GROHE SenseGuard 5Marka GROHE udostępniła internetowy program szkoleniowy przeznaczony dla instalatorów z całej Europy, którego celem jest przybliżenie najnowszych rozwiązań marki. Mowa tu o czujniku wody GROHE Sense oraz module sterującym siecią wodociągową GROHE Sense Guard, których premiera zaplanowana jest już na wrzesień 2017.

Więcej...

GROHE Truck po raz kolejny odwiedzi Polskę!

GROHE Truck Tour po raz kolejny odwiedzi Polskę 2Nowoczesna ciężarówka firmy GROHE po raz kolejny odwiedzi Polskę! Tym razem na trasie mobilnego centrum prezentującego nowości marki znajdą się Gliwice, Częstochowa oraz Warszawa. To doskonała okazja, by z bliska zobaczyć najnowsze rozwiązania do kuchni i łazienki oraz zasięgnąć rady ekspertów GROHE.

Więcej...

Geberit On Tour kończy swoją VI trasę!

Schowek01afssagasgyawheaweuhZ tegorocznej akcji Geberit On Tour został już tylko finał. Od maja do sierpnia Geberit przemierzył blisko 13 000 km po całej Polsce, wydając 39 śniadań, w których wzięło udział aż 1404 instalatorów! Mieli oni szansę na udział w szkoleniu, a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania u źródła. Dzięki temu żadne informacje, trendy, ani nowości produktowe nie są owiane tajemnicą.

Więcej...

homeWyszukiwarka

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem