niedziela, czerwiec 25, 2017

 Najnowsze wydania

 I&M 1/2017

InwestycjeModernizacje 01 2017

PI 2/2017

PI 3/2017

001 Okladka PI03

PI 8 2016 okładka

Z życia branży

Cios dla polskich usług za granicą - zmieniają się unijne przepisy

construction-worker-569126 640Polskie firmy budowlane i branż pokrewnych realizują szereg usług poza granicami kraju - od budowy mieszkań, dróg i obiektów hydrotechnicznych, przez montaż magazynów, fabryk i linii produkcyjnych, renowację zabytków i usługi instalacyjne, aż po budowę statków i elektrowni atomowych. Już niedługo. Zmiany w unijnej dyrektywie o delegowaniu pracowników sprawią, że ich usługi staną się za granicą niekonkurencyjne.

Więcej...

Raport o ogrzewaniu w polskich domach

tech1Na przełomie roku firma TECH Sterowniki, producent sterowników do zarządzania systemami ogrzewania, przeprowadziła internetową ankietę dotyczącą ogrzewania polskich gospodarstw domowych. Udział w niej wzięło 502 respondentów z całego kraju. Wyniki zostały zebrane w raporcie.

Więcej...

Purmo obchodzi 25-lecie istnienia w Polsce i zaprasza do konkursu

PURMO KONKURS grafika2Purmo świętuje 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na Facebooku, w którym wygrać można kolację dla dwojga, bilety do kina, power banki i kubki termiczne.

Więcej...

Wolf zmienia ceny urządzeń grzewczych

cennik wolf 2017W 2017 r. prawie wszyscy główni producenci urządzeń grzewczych podwyższyli ceny. Wśród nich jest również firma Wolf, która zapowiedziała podwyżki cen produktów, które posiada w swojej ofercie. Korekta cen będzie odzwierciedlała średni wzrost cen katalogowych o 4,85% w stosunku do aktualnie obowiązujących. Zamówienia złożone do 29 czerwca 2017 r będą realizowane według cen z roku 2016, od 30 czerwca ceny wzrosną.

Więcej...

Propozycje zmian w Dyrektywie EPBD ws. charakterystyki energetycznej budynków

logo itbDziałający w Instytucie Techniki Budowlanej Zespół ds. Harmonizacji Technicznej w Budownictwie opracował informator dotyczący propozycji zmian w dyrektywie EPBD, dotyczącej charakterystyki energetycznej budynków. Jego podstawą jest wniosek Komisji Europejskiej "Dyrektywa PE i Rady zmieniająca dyrektywę 2010/31/UE w sprawie charakterystyki energetycznej budynków" COM(2016)765 oraz projekt sprawozdania Komisji ITRE w sprawie tego wniosku z 24 kwietnia 2017 r.

Więcej...

Konkurs Venture Industries i DABROwent. Można wygrać wyjazd do Maroka

smallEkskluzywny wyjazd do Maroka dla 14 osób to główna nagroda w konkursie firmy Venture Industries zorganizowanym wspólnie z hurtownią wentylacyjno-klimatyzacyjną DABROwent z Bydgoszczy. O szczegółach oferty można dowiedzieć się ze strony www.dabrowent.pl/adventure.

Więcej...

Nowa strona www marki Sofath

sofath stronaMarka Sofath zaprezentowała swoją stronę internetową w nowej odsłonie. Pod adresem www.sofath.pl dostępna jest teraz bardziej intuicyjna i przejrzysta wersja serwisu, z zachowaniem dotychczasowych funkcjonalności.

Więcej...

homeWyszukiwarka

homeNewsletter

Repowermap

homeTagi

homeReklama

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem